SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

papierosy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od miesiaca zaczałem chodzic na siłownię, jednak do tej chwili paliłem.Czy teraz trenując mają wpływ jakieś 6 papierosów dziennie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Papierosy zawsze maja wplyw,czy cwiczysz,czy nie cwiczysz,wiec lepiej rzuc to (...)
A co do samego wplywu na trening to nie wiem,ale kondycji Ci to raczej nie poprawi...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Stary, lista negatywow powodowanych przez paierosy ze gdybym zaczal pisac musialbym odpuscic dzisiejsza noc. To fajnie ze wziales sie za silownie i to sie chwali,ale zawsze jak czytam wypowiedzi takich osob mam przed oczami obraz kolesia ktory pojechal na rower dla zdrowia i co 15 minut siega po kolejna fajke. To nie ma sensu. Wez sie w garsc i rzuc to w cholere ! Teraz puki jestes piekny i mlody wydaja Ci sie ze wszystko jest ok, niestety tak nie jest a skutki KAZDEGO papierosa bedziesz odczuwal w przyszlosci bolesnie. Żcze powodzenia w walce z nalogiem

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Aha, bylbym zapomnial, SOG 4 U Cichy !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie,ze szlugi nie sa zdrowe to kazdy wie.ale koolturystyka to nie dyscyplina aerobowa jak biegi plywanie itp.wiec przez to,ze palisz nie bedziesz mial duzo gorszych wynikow niz niepalacy.chyba lepiej gdy pali i jezdzi na rowerze niz gdyby mial palic i siedzec na 4 literach w domu.jezeli ktos pali to wysilek telnowy jest jak najbardziej wzkazany jezeli nie chce sie rzucic nalogu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mylisz się Pitos - palący będzie miał gorsze wyniki z bardzo prostego powodu: organizm palącego zużywa znaczne ilości energii i składników odżywczych do neutralizacji toksyn dostarczanych z dymem tytoniowym. Tak więc ta sama osoba rzucając palenie znacznie ułatwia sobie np. nabieranie masy, co w kulturystyce jak chyba sam przyznasz ma znaczenie fundamentalne.

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee jest to marginale,jezeli juz to chyba bardziej licza sie tu wit i mineraly bo to one sa katalizatorami wielu procesow niz same skladniki odzywcze bialko,ww, tl.
choc moge sie mylic.ale nie sadze zeby to mialo kluczowy wplyw,tak samo mozna powiedziec o koolturystach ze slaska nie zrobicie masy przeprowadzcie sie w gory.
6 szlugow to nie duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Nie ma badan o szkodliwosci 3-6 papierosow dziennie wiec nie ma o co sie spierac,wszustki negatywne skutki wystepuja u tych co pala duuuzo.Z autopsji-od wielu lat pale 3(trzy) papierosy dziennie,zawsze po posilkach,znakomocie pomagaja w trawieniu,a co najwazniejsze kazdy z nich bardzo smakuje,i nie ma sie tramka w mordzie.I nie wplywa to na wyniki w sporcie.co roku w pracy robia mi dosc szczegulowe badania,m in. wydolnosc pluc i jest zawsza powyzej normy.Co do biegania -duzo fajek szkodzi ale te moje 3 to ,hehe,biegam jak wicher)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
widze ze wszyscy na tym forum odradzaja palenie, racja... tez sie z tym zgadzam ale panowie rzucic palenie naprawde nie jest latwo... nie palisz dzien, dwa, miesiac a pozniej cos czlowiekowi odbije i zapali a pozniej znowu wszystko od nowa... i tak w kolko
najlepiej wogole nie zaczynac palic no ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi, bardzo doceniam to co mówicie, ale najbardziej przypadła mi do gustu odpowiedź
"seba101", kilka fajek chyba jeszcze nikogo nie zabiło no i niema problemu z męczarnią rzucania całkowitego palenia.
Na siłowni radzę sobie dobrze i widać że mi przybywa ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jak staralem sie zucic palenie dosc dlugo wytrzymywalem na r1 0,2 2 albo na r1 minima 0,1 1 napoczatku nic nie czulem jak to palilem jakbym wciagal powietrze po tygodniu i wiecej cbyly dla mnie w smaku jak l&my lighty.lepiej sie czulem,nie mialem poielniczki w gebie ale coz znowu jaram czerwone szlugiwakacje sie zblizaja wiec od nowa sprobuje z r1 aaa i palilem ich max 7 dziennie to tak jakbym palil ze 2 lighty innych.
a jak sie podobalo to kliknij nas mwszystkim na gwiazdki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jędrne uda :)

Następny temat

Odnośnie białka

WHEY premium