SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

papierosy...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema, czy palenie papierosow moze wplywac ograniczajaca na rozowj masy miesniowej i sily? bo jesli chodzi o wytrzymalosc i wydolnosc ogolna to sprawa jest chyba oczywista...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
pewnie ze tak.

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli ogranicza rozwoj masy?
A czy robili jakies naukowe badania z tym zwiazane czy po prostu "tak sie mowi"?A jesli ogranicza to w duzym stopniu?Z gory dzieki za odp wszystkich zorientowanych w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
czytałem że człowiek palący zużywa 75 procent więcej energii,dlatego wydaje mi sie że palenie przeszkadza w rozwijaniu masy

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1464
Moim zdaniem palenie nie ma wiekszego znaczenia w robieniu masy!!! Byl jak pamietam w ironie jakis artykul o paleniu i z tego co pamietam nic o spadku miesni nie mowili! Tylko gadali o impotencji,prostacie i wydolnosci krazenia!!
I cos o wolnych rodnikach!(tylko nie pamietam co!!!)
PS. sam pale dwa lata i masa idzie tak jak wczesniej!!!
Jak by nie szla to dawno bym rzucil!!!!!!!!!!
narqa

ROCES

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
"PS. sam pale dwa lata i masa idzie tak jak wczesniej!!!
Jak by nie szla to dawno bym rzucil!!!!!!!!!! "
to po co palic :>> powiedziales to z taka latwoscia :> godne podziwu :>
mowiles o nie wydolnosci krazenia :>
przeciez przez krew :>jest dostarczany budulec do miesnie
itp

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
wiesz dlaczego tyje sie jak sie rzuca palenie??? bo cala energia która szla w "odtruwanie" twojego organizmu, nie ma gdzie sie podziac a wiec idze w tluszcz , czy jakos tak o bylo :PPPP

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1464
BARRY!
Jak Bys palil 2 a prawie juz 3 lata to bys wiedzial o czym mowie!!!!!!! Na poczatku tez mowilem ze rzuce! Jestem w srodowisku takim ze kazdy pali i to mi nie pomaga!!!!
A jaki mam z tego biznes????No moze taki ze lubie palic!!!
TYLKO KASA LECI WIEC JAK NIE PALICIE TO NIE ZACZYNAJCIE!!!

ROCES

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deadmike, nie zgodze się z tobą
po rzuceniu tyje się ponieważ:
1. inaczej, lepiej odczuwasz smak i węch, wszystko ci ładnie pachnie i smakuje - przez to masz qrewski apetyt
2. jesz z nerwów
3. jesz takze dlatego ze wyrobil ci sie podczas palenia taki nieswiadomy odruch, zeby cos wlozyc do gęby (dlatego podczas rzucania zaleca się np. rzuc gumy, jesc rozne orzeszki, marchewki itp.)

a co do pytania to nie wydaje mi sie zeby to mialo (większy) wplyw na mase, sile - slyszalem o jakims zawodowym kulturyscie ktory pali paczke na dzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AB GYMNIC

Następny temat

spadki..depresja....tragedia!!!

WHEY premium