SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ostatnia deska ratunku

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Witam. Na siłowni ćwiczę już rok a efektów jak nie było tak nie ma. Nie wiem gdzie mam się zwrócić o pomoc, przestudiowałem już wszystko co można i nic więc mam nadzieje że tutaj uzyskam jakąkolwiek pomoc. Ćwiczę rok, od miesiąca jem 300kcal więcej a jedyne co widzę że rośnie to brzuch. Progesji siłowej nie ma, wyglądowo też nijak (poza brzuchem który zaczął wystawać :D ). Dieta wydaje mi się że wygląda dobrze na końcu dam jeszcze informacje. Białka z tego co naliczyłem jest około 1,2-1,5kg na mase ciała. Jedyne w czym widze problem to może być trening. Wszyscy mówią że po treningu musi być czuć "pompe" itd. Ja tego np nie czuje, czasami trochę czuje plecy, biceps ale tak to zupełnie nic. Nie dam rady podnieść więcej bo siła mi na to nie pozwala ale jednak nie czuje nic. Objętości chyba nie ma co zwiększać bo trening trwa 1,5h, przerwy robie 1,5min około, technicznie jest dobrze ponieważ wiele osób mnie już sprawdzało. Naprawde nie mam pojęcia co robie zle, może wy na coś traficie. Mam ogromną nadzieje że znajdę tutaj pomoc bo jednak pięniądze na karnety idą, posiłków się trzymam a to też kosztuje a efektów nie ma za nic.

Wiek : 16
Waga : 73,5
Wzrost : 183
Staż treningowy: rok
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 3x w tygodniu

Diety nie mam rozpisanej jednak staram się ważyc i sprawdzać co ile ma kalori. Jem 2300kcal
Śniadanie : 2 bułki chleba razowego + 120g twarożku
Drugie śniadanie - 4 kromki chleba razowego lub innego ciemnego + 120g twarożku lub 4plastry szynki z kurczaka
Po treningu shake białkowy
Obiad - tutaj różnie ale zwykle woreczek brązowego ryżu lub podobna ilość ziemniaków i dużo mięsa
Podwieczorek - jabłko z kromką chleba albo duża bułka z szynką
Kolacja - 5jajek i kromka chleba


Zmieniony przez - saju13013 w dniu 2018-05-28 00:43:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Daj zrzut diety wg tego https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
Rozpisz swój cały trening.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
tak to wyglada





Zmieniony przez - saju13013 w dniu 2018-05-28 16:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
witaj, rozpisz jeszcze trening
uczucie pompy miesniowej nie jest konieczne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
A
Przysiady 5x5
Wyciskanie Leżąc 5x5
Wiosłowanie 5x5
Wznosy bokiem 3x8
Wyciskanie biceps 3x8
Frrancuz 3x8
Allahy 3x8
Łydki 3x8

B
Martwy Ciąg Klasyczny 5x5
Wyciskanie Żołnierskie 5x5
Podciąganie Wąsko 5x5
Wyciskanie Wąsko 3x8
Wyciskanie hantli biceps 3x8
Deska x3
Łydki 3x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trochę słabo to wygląda, sporo przetworoznej zywnosci, ja twarozek to bierz naturalny i najwyzej dla smaku banana dasz, drozdżówka do wywalenia posiłek 4 słaby ogólnie, Jak i ta bułka z rana, musisz na mniej przetworzoną żywność postawić,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
trening spoko
wiec teraz czas na dogranie odzywiania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Mniej przetworzona tzn? Rano nie mam czasu na jakies gotowanie dlatego zwykle jadłem bułkę,dwie.
To co na ten 4? Nie mam na niego kompletnie pomysłu, kolejne pieczywo chyba nue wchodzi w grę to może jakiś shake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Nieprzetworzony czyli bez zbędnej chemii. Zamiast tego twarogu można wrzucić naturalny twaróg biały bez żadnych dodatków. Jak już coś kombinować to samodzielnie, a nie kupować gotowce ze sklepu :)
W oczy aż kuje brak warzyw, które są niezbędne w dostarczeniu wszelkich witamin i minerałów, wydaje mi się, że równie słabo wygląda kwestia dostarczanych tłuszczy.


Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2018-05-28 21:36:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Warzyw , owców , dobrych źródeł tłuszczy , za dużo pieczywa... jest trochę do poprawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Twaróg jem zwyczajny i mieszam z jogurtem greckim tylko tutaj nie umiałem takiego znależć więc dałem ten który jest. Co mółgbym za pieczywo dać w szkole?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak schudnąć ma dziecko?

Następny temat

Co sądzicie o moich postępach na siłowni ?

WHEY premium