SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

osłabienie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
siema

Został Mi ostatni miesiąc redukcji dzisiaj trzymam michę można obejrzeć profil. aktualna waga ok. 87,5kg. Od rana słabo się czułem, ale myślę wezmę zestaw przedtreningowy i idę. Zacząłem robić barki i po prostu opadłem z sił z ruchy na ruch coraz mniej energii. Wyszedłem z siłowni zjadłem ciastka ok 800kcal 80w 40t białko znikome ahhh pyszne byli, przekimałem się i przeszło trochę. Myślicie, że jest to spowodowane przemęczeniem? Czy może czymś innym? Zmiana pogody cokolwiek ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
Zrobiłem cheat meal, chociaż robiłem ostatni w poniedziałek po 2 miesiącach redukcji. Czuję się dużo lepiej. Myślicie, że organizm może być już zmęczony i czas wejść na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Może być przemęczony. Wejdź na bilans zerowy na jakiś czas, a później możesz dokończyć redukcję jeśli będziesz chciał

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
może brak pełnej regeneracji z treningu na trening? próbowałeś deload?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana ze splitu na fbw, niedosyt brak zakwasów.

Wiecej