SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osłabienie, brak libido, zaburzenia erekcji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Zamówiłem jedno opakowanie. Napisze za jakiś czas jakie były efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Wczoraj dotarło :) Jest poprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 183
witaj! moge Ci pomóc. Widze ze wiekszasc osob tutaj nie ma pojecia z czym maja do czynienia. zacznij cwiczyc joge i wbij sobie te 200 mg testosteronu. wazne jest zebys prowadzil taki sam aktywny tryb zycia ojaki prowadzisz . testosteron wzmocni libido a dawki te ktore lekarz Ci przepisal to sa uzywane w tzw moscie (okres u kulturystow powiczy cyklami) poczujesz po 3 tygodniach zmiany . trzymaj ten cykl 14 tygodni . potem Hcg i clomid. mozesz uzywac rowniez proviron podczas cyklu i przy odblokowaniu- poprawia erekcje .mowie zebys cwiczyl joge bo jest nakierowana na uwolninie tej sily zyciowej , rozciagniecie miesni biodrowo midnicznych i tej czesci kregoslupa gdzie przewodzone sa bodzce nerwowe . wazny jest codzienny trening ( nie musi byc niewiadomo jak dlugi zacznij od 0,5 h i zwiekszaj). suplementuj sie rowniez l-arganin 400Mg na dzien! bedzie dobrze zobaczysz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Hej.

Przepraszam z góry za taki odkop ale mam pytanie, które brzmi następująco..

Czy osoby które miały problem poradziły sobie jakoś?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157
Nie , ciężko o wyleczenie ale jest pewien lifestyle który daje o tym zapomnieć . Do 18 lutego Unia Europejska daje duże dotacje na innowacje i próbowałem dzwoniec do onclinic oraz vediclinic aby postarali się o te dotacje i rozszerzyli ofertę o leczenie tej przypadłości bo można dostać milion i myśle ze w tej kwocie dałoby się już zdiagnozować przyczynę... ale zero odpowiedzi. Może ktoś z forum jesCze chciałby dołączyć do tej akcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak nie? Jest mnóstwo takich osób. Tylko trzeba przestać w większości leczyć się samemu, ogarnąć jakiegoś rozumnego dietetyka i zacząć naprawdę działać.
Wszystko zależy oczywiście od przypadku, ale dzialnia wiekszosci ograniczaja sie do kupienia supli bez zwracania uwagi na podstawy - sen w odpowiednich godzinach, miskę, zmianę trybu życia itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie każdy chciałby tylko wziąć tabletkę i już żeby się problem rozwiązał a tu trzeba szukać przyczyny bo ona to działanie tylko na krótką metę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Dokładnie jak napisał pan wyżej. Tabletki oweszem pomagają bo sam jestem tego przykładem, ale odpowiednie! Nie pierwsze lepsze z internetu. Trzeba też poznać przyczynę. Ja ze swojej nie zdawałem sobie sprawy, na szczęście trafiłem na strone XXX i tam jest ładnie wszystko opisane. wymienione najważniejsze przyczyny i te mniej ważne również i jeszcze odpowiednia metoda leczenia. teraz jak gdzies slysze lub czytam ze ktos ma te problemy to polecam mu szersza lekture na ten temat bo to powazna sprawa


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-01-29 21:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
tobiaszkk
Dokładnie jak napisał pan wyżej. Tabletki oweszem pomagają bo sam jestem tego przykładem, ale odpowiednie! Nie pierwsze lepsze z internetu. Trzeba też poznać przyczynę. Ja ze swojej nie zdawałem sobie sprawy, na szczęście trafiłem na strone <xxx> i tam jest ładnie wszystko opisane. wymienione najważniejsze przyczyny i te mniej ważne również i jeszcze odpowiednia metoda leczenia. teraz jak gdzies slysze lub czytam ze ktos ma te problemy to polecam mu szersza lekture na ten temat bo to powazna sprawa

no jak Marek z Poznania poleca to bym się nie zastanawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
link został usunięty z wypowiedzi (naruszenie regulaminu forum)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja - Warszawa

Następny temat

Strzelanie w Barku na drugi dzień po treningu.

WHEY premium