SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osłabienie, brak libido, zaburzenia erekcji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2420
Popraw dietę i uważaj z suplementacja l-argininy
Znalazłem ciekawy art.

http://www.meduzo.pl/arginina/


Zmieniony przez - Antisocial80 w dniu 2015-09-24 08:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 914
Witam,

A mógłbyś dokładnie opisać co to za L-arginina była?
Przyznam, że borykam się z podobnym problemem.


Zmieniony przez - BaleMartin w dniu 2015-10-28 12:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
nie ma roznicy ktora kupisz. A problem u Ciebie akurat moze wynikac z czego innego. Aczkolwiek warto spróbowac


Zmieniony przez - Vvand w dniu 2015-10-28 16:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1441
No i jak sprawę rozwiązałeś?
Bo doczytaniu do końca stwierdziłem że jest reklama largininy.


Zmieniony przez - adr_ad w dniu 2015-10-29 08:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 914
Znaczy u mnie zaczeło się to nagle z dnia na dzień jakies 2 tygodnie temu. Totalny szok, wiadomo, laska leży, pieszczoty a tu nic...... a wcześniej wystarczylo ze obok siedziała i juz gotowosc bojowa była. Wsiadło trochę to na psychę ale staram sie to zwalczyć jakoś. 2 dni pod rząd gites, ale już trzeciego dnia , ni ch**a. Postanowiłem wiecej cwiczyć , przedwczoraj biegałem. Cynk i magnez z apteki łykam. Od razu zakupiłem i dzis paczka przyszła z ZMA oraz Tribuactiv B6 , ponieważ mam wrażenie, że mam niedobory cynku, i też przeglądałem to forum w szukaniu odpowiedzi na to co mi dolega i to polecała większość. Teraz 2 tyg abstynencji, rano namiocik jest, więc chory raczej nie jestem , a jest to raczej przemęczenie albo na podłożu psychicznym, stres czy co tam. Ale nie mam zamiaru tak tego zostawić i będe starał się to zwalczyć. I mam takie wrażenie, że jest ciut lepiej. Jak sie nie poprawi to lece z l-argininą . Zdaje mi się, że ten problem jest popularny i dotyka to wręcz każdego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że w pewnym wieku pojawiają się problemy z erekcją. Sam tego doświadczyłem po 40 r.ż. Wcześniej myślałem że jakoś to będzie. Ale rzeczywiście może to frustrować. Niebieska tabletka (chyba nie muszę wymieniać jej nazwy), pomaga, ale jest piekielnie droga i trudno dostępna, bo na receptę. Równie dobrze w moim przypadku sprawują się również man tabs oraz goman. Szczególnie ten ostatni ma bardzo porównywalne działanie do viagry. Może nie jest tani, ale po zażyciu na około 1h przed stosunkiem działą porównywalnie. No i konieczne jest podniecenie. Erekcja nie zrobi się sama z siebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Takie problemy pojawiają się nawet wcześniej. Zaczynam się zastanawiać czy nie jest to wpływ diety. Do wszystkiego dodają obecnie bardzo dużo pestycydów oraz sztuczynych składników. Dokopałem się do wielu artykułów oraz w wielu z nich o tym właśnie piszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
A i również szukam jakiegoś zamiennika viagry, który na przykład nie powodowałby podwyższania ciśnienia. Ten goman jaki ma skład?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
Goman jest dobry. Zażywam go zawsze wtedy gdy wiem, że będzie fiku miku :) Dobry, można po nim dłużej no i generalnie jest lepiej niż bez :) Zrobiłem zdjęcie i wrzucam skład:





Zmieniony przez - astoor w dniu 2016-01-07 07:59:37

Zmieniony przez - astoor w dniu 2016-01-07 08:00:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1441
Różeniec pełni trochę inną rolę. A nasiona kazieradki - chodziło o ekstrakt. Z ziołami jest tak, że zioło działa b. słabo, albo wcale, a ekstrakt jak najbardziej.
Zrób eksperyment i potrzebie połknij coś innego, niech osoba druga Ci poda, abyś nie widział co łykasz. Sprawdzisz ocenisz.


Zmieniony przez - adr_ad w dniu 2016-01-07 19:08:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja - Warszawa

Następny temat

Strzelanie w Barku na drugi dzień po treningu.

WHEY premium