SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

optymalna dawka testosteronu

Wysłana -
Dzień dobry

Koledzy, Panowie, używam testosteronu od dłuższej chwili, od mniej więcej początku 2015 roku jest to około 40 miesięcy, zawsze apteczne środki .
- Chciałbym zapytać wg jakich kryteriów wyznacza się optymalność dawki ?

Czego oczekuję, skoro już muszę używać tego świństwa, to chcę wyciągnąć z tego coś więcej, nad wyglądem udało się popracować tyle ile udało i nie oczekuję wyglądu zdjęciowego, już zrozumiałem, że to nie dla mnie, natłok spraw zawodowych, życiowych, nie daję rady utrzymać rygoru jedzenia pod gramy .

Co rozumiem pod określeniem optymalność dawki, ano tyle rozumiem, że chciało by się wziąć trochę tej zwiększonej energii, trochę przygasić i odsunąć zmęczenie pracą..... ALE dawką dobraną w taki sposób żeby jeszcze sobie nie szkodzić nazbyt mocno .

- tu mam kolejne pytanie, prośbę czy możecie mi przypomnieć jak to jest z dawkowaniem jak wbijam w poniedziałek...... czwartek..... niedzielę.......środę itd
to jak to jest ? e2d czy e3d ?

obecnie jestem na dawkowaniu, czasowo jak wyżej, w ilości 220 mg ( wbijam insulinówką 35 kresek ) i daje mi to wskazanie na wyniku norma pomiędzy trzy a pięciokrotna .

Będę wdzięczny za podpowiedzi

Zmieniony przez - miausz w dniu 2018-05-13 15:26:55
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Wysłana -
miausz ale ty cały czas kombinujesz z tym dawkowaniem
ja bym leciał jeden schemat
cykl i test 500 -750 mg week
i mostek 250 testa week

wrzuc chłopakom ankiete aby mieli podparcie do odpowiedzi ,bo ja twoja to już prawie pamiętam
Wysłana -
Łodzianin, bo chciałem może trochę zmniejszyć dawkę...
napisz mi jak to ja dawkuję e2d czy e3d ?
bo sie naprawdę pogubiłem

1. WIEK: 44
2. WAGA: ~ <100
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 119
-udo: 62
-talia: 96
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ~4 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 40 mmiesięcy omnadren
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10.
11. POZIOM BF%: obecnie około 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Zmieniony przez - miausz w dniu 2018-05-13 15:59:30
Wysłana -
Bijesz e3d. Bij ampułkę na strzała i tyle. Kontrolujesz pozostałe hormony? Jak estradiol? Jaka dieta?
Wysłana -
E2d to pon/sr/pt/niedziela
E3d to pon/czw/niedziela
Wysłana -
Wasyl__
Bijesz e3d. Bij ampułkę na strzała i tyle. Kontrolujesz pozostałe hormony? Jak estradiol? Jaka dieta?

czyli obecnie moja dawka tygodniowa to
250-ampułka:40=6,25
6,25kreska x35= 218,75 jedno wbicie
218,75:3 =72,91 nadzień
72,91 x 7 dni = 510 mg tygodniowo
dobrze liczę ?

dieta- nie jem już od dawna żadnych śmieci, porzuciłem obecnie jedzenie z wagi- życie ale mam już mocno wyrobiony nawyk co i ile wolno zjeść.
kontroluję pozostałe wyniki baaaardzo szeroko .

Patrząc na większe dawki tygodniowe, to mój max było ampułka e2d i po jakimś czasie było nie tak jakbym chciał, za dużo było, więc się wycofałem .
Ostatnio trochę zacząłem doceniać pewne rzeczy, zacząłem myśleć o różnych sprawach i w ślad za tym przyszła refleksja żeby sobie nie zrobić jakiejś biedy stąd myśl o próbie znalezienia optimum.

Czy takie 510 to jest optimum ? czy trzy do pięciokrotny wynik to jest do przyjęcia ?
czy szukac optimum niżej ?
wiem, że to sprawa bardzo indywidualna ale też dlatego pytam, jak indywidualnie ocenić, jak spróbować indywidualnie ocenić i odnaleźć swoje optimum

Zmieniony przez - miausz w dniu 2018-05-13 16:31:36
Wysłana -
Nie napisałeś jak wygladaja pozostałe hormony czy ich pilnujesz. Jak morfologia?
Wysłana -
Wasyl__
Nie napisałeś jak wygladaja pozostałe hormony czy ich pilnujesz. Jak morfologia?

tak, pilnuje hormonów pozostałych, mam złotą kartę w labie ;)

http://www.sfd.pl/mały_doping_a_zdrowie_ogółem,_kontrolnie_czy_nic_się_nie_psuje_-t1095410-s26.html

morfologia no taka se, hemoglobina i hematokryt nie są wymarzone
wcześniej mocno pilnowałem estradiolu bo wysoki szkodził mi w pracach z żoną, obecnie jakoś się to zmieniło i wyższy estradiol już mi tak nie przeszkadza więc nie muszę aż tyle symexu wcinać, staram się go minimalizować a odkąd go jem mało lub wcale ustały inne małe ale drażniące skutki uboczne.
Wysłana -
Możesz napisać normalnie ile bijesz tygodniowo testa , bo nic z twojej rozpiski nie rozumie.
Wysłana -
wnc1964
Możesz napisać normalnie ile bijesz tygodniowo testa , bo nic z twojej rozpiski nie rozumie.

wg moich wyliczeń JEŚLI DOBRZE TO LICZĘ wychodzi 510mg tygotniowo

bo wbijam niecałą ampułke e3d
jakbym wbojać całą e3d to by wychodziło tygodniowo 583 mg
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź