SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

operacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
nie wiem czy ten dział ale najwyrzej...
A więc czeka mnie niedługo operacja przepukliny. Ćwicze kung fu i chciałbym jak najszybciej powrócić do treningów ale lekarz powiedział ze przez 2 miechy po operacji zero wysiłku fizycznego. I teraz pytanie:' czy musze czekac tak długo? Jezeli zczne cwiczyc wczesniej to co moze mi sie stac? Czy po 1,5 miesiąca bede mógł powoli powracac do formy? I ile mi zajmie całkowity powrót do formy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
lepiej posluchaj lekarza 2 tygodnie cie nie zbawi ja mialem operacje na przepukline zaraz po urodzeniu

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Nie 2 tygodnie tylko dwa miechy, a pozatym podobnie tak jak ty miałem w dzieciństwie operacje ale mi wyskoczyło z drugiej strony
edit: aha sorki, tera skumałem o co ci chodziło

Zmieniony przez - donald w dniu 2004-05-16 16:35:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Zapaśnik - a co miałeś przepuklinę pępkowa ?? czy też moze jakieś problemy z pachwinami, a moze z innego rejonu ?

a co do przpukliny - po operacji jest wazne zeby sie wszystko prawidłowo zagoiło (wykształci się m.in blizna) ten proces troche trwa - i jeśli za szybko zaczniesz zwiekszac sobie cisnienie w j . brzusznej (podczas cwiczen ) albo inaczej działać na operowane miejsce - to niestety ale mozesz spowrotem na stół trafić (a operacja to : duże obciążenie dla organizmu zawsze połączone z mozliwoscią komplikacji , mozliwosc zakazenia sie wieloma chorobami ,koszty - NFZ itp itd !! im mniej tym lepiej)
ogolnie operacje przepuklin czesto sie nie udaja z powodu nawrotu choroby .... czesto z winy pacjeta
najlepiej pogadaj z chirurgiem i powie co i jak , kiedy mozesz cwiczyc , czy wczesniej jakies cwiczenia wykonywać ...
i czy w czasie operacji bedą wykozystane tylko twoje własne tkanki , czy tez wszyją ci taka poliamidową czy tam polipropylenową siatkę !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
cos z pachwina ale jest ok zaczalem cwiczyc w wieku 14 lat i narazie niema zadnych kontuzji przepuklinowych

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
więc musisz na siebie uważać ! za duzo ie dźwigać i sie nie nadymać !
acha - i uważaj na stawy ( bo jeszcze młody jesteś )

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREW Z NOSA

Następny temat

Solarium

WHEY premium