SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ona85 / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Ladies, witam Was serdecznie i
zaczynamy...

Wiek : 27
Waga : 67,5
Wzrost : 163
Obwód w biuście(1) : 94
Obwód pod biustem : 78
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 73
Obwód na wysokości pępka : 87
Obwód bioder (3): 102
Obwód uda w najszerszym miejscu: 62 (P) 61,5 (L)
Obwód łydki : 38 (P) 38 (L)

W którym miejscu najszybciej tyjesz : w miarę równomiernie, ale głównie biodra i uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : okolice talii
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: kila lat temu aerobiki, siłownia 2 x tydz., teraz 2 x tydz. orbitrek od kilku tygodni jako wstęp do ćwiczeń, planuję:
PN - orbitrek 30 minut (średnio nie schodzę poniżej 20 km/h, spalanie około 300 kcal w ciągu treningu)
WT - ćwiczenia obliques ze swiss ball https://www.sfd.pl/-t438773.html
ŚR - orbitrek 30 minut
CZ - ćwiczenia obliques ze swiss ball https://www.sfd.pl/-t438773.html
PT - orbitrek 30 minut
SB, ND - jeden z wybranych dni ćwiczenia obliques ze swiss ball https://www.sfd.pl/-t438773.html w zależności od możliwości
Za 2 tygodnie dopiero na siłownię mogę iść.

Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane na wodzie lub kanapki (tych ostatnich staram się unikać już)
Co lubisz jeść na obiad :
MIĘCHO - pierś z kurczaka, od czasu do czasu wołowina, wieprzowina rzadko,
RYBY - najchętniej pstrąg, łosoś, dorsz
WW - ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty
Warzywa wszelkiego rodzaju
Co jako przekąskę : owoce, warzywa, sałata z vinaigrette, jajko z dodatkami, czasami mięcho :D
Co jako deser : owoce, ale rzadko jadam desery

Ograniczenia żywieniowe : jakbym się starała nie zjem wątróbki, serc, żołądków, etc.
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : miesiączek brak, ponieważ biorę Visanne (progestagen dienogest). Pierwsza tura zaowocowała uczuciem "wilczego głodu" i dodatkowymi 8 kg, odkąd biorę Asecurellę jest już normalnie.
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia (taaa były rowerki, bieżnie orbitreki, ale też maszyny), aeroby, lubię się zmęczyć, typowo siłowo nie trenowałam
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : 5 lat temu Therm Line II, ze 3 lata temu była L-carnityna i Trec Clenburexin (zeszłam do wagi 54 kg, przy codziennych ćwiczeniach)
Stosowane wcześniej diety : ok. 5 lat temu niskokaloryczna, później ok. 1600 kcal, ale to przy 2h ćwiczeń na brzuch i jazdach na rowerku po 1,5h i rok temu 1,5 tygodnia Dukan przerwałam bo zaczęła mi się wysypka robić na dłoniach, po przerwaniu zniknęło.

Jak jadłam ostatnio:
Na lekach - jak odkurzacz, fastfoody, słone, pikantne. Następnie - dużo węglowodanów, większość posiłków po południu, wieczorki przy piwku, etc. Ogólnie - tragedia :)

Sylwetka (o ile można to tak nazwać)
Brzuch jest po opiciu się ponad 1l wody, ale i bez tego jest ogromny
[zdjęcia usunięte]

To mój dzisiejszy jadłospis, niestety wypadła mi przekąska jedna :/


Chciałabym się stosować mniej więcej do 1600 kcal (120 B, 140 W, 62 T), ale może to za mało...
Doradźcie coś dziewczyny proszę


Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-02-20 23:43:33

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-04-21 12:14:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Niestety problemy z netem, więc skrótowo zeszły tydzień opiszę. Na zawodach miejsce na podium , ale zmęczenie masakryczne.

2014.06.23
Dieta
Miska regeneracyjna, jadłam tyle na ile miałam ochotę. Cel sobie obrałam taki jak w najwyższe dni.
125/200/75
b: 123,9 g
ww: 182,7 g
tł: 69,7 g

Trening
DNT

Notatki
Domsy po zawodach, późny powrót do domu, rano praca i byłam wykończona...


2014.06.24

Dieta
I: ciasto marchewkowe (gryczana, marchew, jaja, białko, truskawki, jogurt, kazeina)
II: indyk, warzywa
III: omlet (gryczana, jaja, indyk, warzywa)
Trening
IV: omlet (gryczana, jaja, indyk, warzywa)
V: halibut, warzywa
130/105/50
b: 118,6 g
ww: 115,8 g
tł: 48,8 g

Trening


Notatki
Trening ciężko szedł, bo jeszcze zmęczona byłam. Interwały odpuściłam, zrobiłam trochę aero. Bilans się trochę rozjechał

2014.06.25

Dieta
I: ciasto marchewkowe (gryczana, marchew, jaja, białko, truskawki, jogurt, kazeina)
II: indyk, warzywa
III: tuńczyk, ryż, warzywa
Trening
V: omlet (gryczana, jaja, truskawki, białko, jogurt)
VI: tuńczyk, warzywa
125/100/50
b: 124,8 g
ww: 104,7 g
tł: 48,8 g

Trening


Notatki
Powoli doszłam do siebie.

2014.06.26

Dieta
I: ciasto marchewkowe (gryczana, marchew, jaja, białko, truskawki, jogurt, kazeina)
II: indyk, warzywa
III: tuńczyk, ryż, warzywa
Trening
V: omlet (gryczana, jaja, truskawki, białko, jogurt)
VI: tuńczyk, warzywa
125/100/50
b: 115,8 g
ww: 104,7 g
tł: 48,8 g

Trening


Notatki
Zabójczy trening nóg... Źle się czułam ogólnie.

2014.06.27

Dieta
I: ciasto marchewkowe (gryczana, marchew, jaja, białko, truskawki, jogurt, kazeina)
II: indyk, warzywa
Trening
III: omlet (gryczana, jaja, truskawki, białko, jogurt)
IV: halibut, warzywa
125/100/50
b: 126,5 g
ww: 103,7 g
tł: 48,7 g

Trening

+10 min skakanki (na początek każdej minuty 100 przeskoków, do końca minuty odpoczynek)

Notatki
Wykończona, czas na regenerację.

2014.06.28

Dieta
I: jajecznica, pieczywo, masło, warzywa
II: łosoś, warzywa
III: kurczak, warzywa
IV: kurczak, ziemniaki, warzywa, oliwa
V: kurczak, ziemniaki, warzywa, oliwa
125/200/75
b: 124,5 g
ww: 201,7 g
tł: 77,7 g

Trening
DNT

Notatki
Relaks, trochę spacerowania, kajaki,odpoczynek dla ciała i duszy...

2014.06.29

Dieta
I: jajecznica, pieczywo, masło, warzywa
II: kurczak, ryż, warzywa
III: omlet, jaja, migdały, białko, jogurt
IV: kurczak, warzywa, oliwa
125/150/50
b: 124,4 g
ww: 145,5 g
tł: 55,7 g

Trening
DNT

Notatki
Z aktywności, poza gotowaniem hurtowym, sauna.

Pomiary
Wagowo to chyba coś się wadze poprzestawiało albo jakoś mocno się odwodniłam, ale same pomiary w normie.



Zmieniony przez - ona85 w dniu 2014-06-30 22:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, świetny początek, rzadko która z "nowych" dziewczyn tak ładnie zaczyna.
Moim zdaniem masz fajną sylwetkę wyjściową, po redukcji będzie cud, miód i orzeszki.
Poczekaj na którąś z Szefowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Hej,

powiedz mi, czy po skończeniu planu z piłką możesz chodzić normalnie na siłownię i ćwiczyć z obciążeniem?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Witaj, Ruda_29, tak mogę chodzić na siłownię.
W domu również mamy:
ławeczkę prostą, skośną,
drążek,
sztangielki "damskie" 0,5 kg do 2 kg
sztangielki normalne (gryfy po 1,5 kg oraz 1,75 kg (waga bez zacisków), obciążenia, ile się zmieści)
sztangi prostą, łamaną (obciążenia dużo)
orbitrek
swiss ball
oraz zabawki typu agrafka do nóg

i to chyba tyle

Zmieniony przez - ona85 w dniu 2012-02-21 10:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Napisałaś to w poście, przeoczyłam No dobra, to trzymaj czystą miskę, mierz się co tydzień, za 2 tyg. dołożymy siłownię.

Ze względu na Twoje hormonalne szaleństwa, to w sprawie diety poczekaj na Szefowe.

Mam nadzieję, że już żadnego spalacza nie bierzesz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Nie biorę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Kurcze jakbym siebie widziała życzę powodzenia i podziwiam za profesjonalny początek wowwwwwwwwwwwww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ona 1700kcal i podnieś ww do 150g, pewnie tłuszcz na nogach trudny do chwycenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
obliques
ona 1700kcal i podnieś ww do 150g, pewnie tłuszcz na nogach trudny do chwycenia?

obliques, na początek dzięki za odwiedziny
Tak podejrzewałam, że 1600 kcal to za mało. Tłuszcz na nogach chwycić mogę praktycznie tylko na wewnętrznej stronie ud (od góry aż do kolan) i pod tyłkiem, a w innych obszarach tak jak mówisz - nie dam rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
woda, jestes typowo estrogenowa i twój tłuszcz to w wiekszości woda, w sumie ta informacja wiele nie zmienia ale moze ci będzie fajnei sobei pomyślec ze taka tłusta nei jesteś
ale na wszytsko przyjdzie czas układaj diete i zabieraj sie za treningi, proponuje przynajmniej raz trening interwałowy na orbiterku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kobiety plus sprzęt rowerek lub orbiterek co sądzicie?

Następny temat

Dieta dla kobiety 60 lat

WHEY premium