SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omnadren+meta,jak rozpisac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 178cm,70 kg wagi,od niedawna stosuje diete,za miesiac chce zrobic cykl.Kupilem juz 10 zastrz.omnadrenu 250,niedlugo bede mial do tego 100 mety(polskiej)Wczesniejraz brałem winstrol(ale malo-50 tabl),mam kupiona rowniez odzywke i kreatyne.Do omki i mety kupilem tez sylimarol(na wotrobke)co jeszcze mam dokupic?(clomid,nolvadex-jaka cena i ile?)jak to rozpisac, jak brac w czasie cyklu,a jak po cyklu by nie spadla tak drastycznie masa(woda).Jakich efektow mam sie spodziewac.Krazy wiele opinii na temat omnadrenu,wiec sam nie wiem,czy on naprawde jest az tak szkodliwy?Za odpowiedz z gory dziekuje i czekam na wskazowki.

andrew
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym wzioł 5 omki i 50 mety -a reszte zostawił na potem (za jakies pół roku)
omke 1 strzał na dwa tygodnie -potem 1 na tydzien(tak przez 3 tyg.) i potem ostatni tez na 2 tyg
mete wziołbym 2/dzien(1 tydzien) 3/dzien(2 tydz.) 2/dzien(3 tydz.)- mysle ze przez 3 tygodnie brania mety wątroba bedzie mniej obciążona niz jakbys brał prze 6-7 tygodni
ja sam mam zamiar wziąść 84 mety - własnie przez 3 tyg(3,4,5,) ja do tego dorzucam propionat i siłabolin -wszystko od naszych wsodnich sąsiadów:)
po cyklu clomid wezme clenbuterol- w czasie cyklu nolvadex!
na twoim miejscu tez wziołbym clomid(to na 100%) i jak masz kase to nolvadex

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Wogule sie zastanawiam czy to ma sens branie matki z omka ale cuz... jak uwazasz wes tak:
metka omka
1/2 1
2/3 1
3/4 2
4/3 1
5/2 1
6/1 +clomid
Wm to jest juz dosc mocny cykl i nie powinnien go stosowac amator silowni
Nie zapomnij o djecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
A po co te 2 strzaly w 3 tygodniu ? Wystarczy raz na tydzien,a ja bym nawet wywalil z 2 i 4 tygodnia i bral Omnadren co 2 tygodnie,czyli w 1,3 i 5 tygodniu.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki,ale z tego co mi rozpisałes to omnadrenu jest 6 strzałow,ja mam 10,cyli rozumiem ze tych 4 mam nie brac.

andrew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
mysle ze 10 to troche zaduzo
6 wystarzy napewno... Bedziesz mial i tak dobre rezultaty
A co do tych 2 w 3tygodniu tez prawda mozesz nie robic wystarczy 1 na tydzien, bo wystarczy piramidka z metki troche slowa powturzylem analfabetyzm a reszte omki zapodaj na nastepny cykl napewno lepiej na tym wyjdziesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze!!!
Ja by tak zapodał
1 strzał omki co 10 dni przez 10 tygodni=7 strałów
do tego w piątym tygodniu dołączyć mete 2-3-4-3-2-ew.1
a clomid oczywiśce po ostatnim strzale
10-12 kg powinno pójść bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10-12 kg ale z tego ile spadnie?Przez ile czasu brac ten clomid i co z nolvadexem.

andrew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
To co ja napiszę dla jednych może być szokujące dla innych nie,najważniejsze jednak,że w moim przypadku było skuteczne,co jednak nie oznacza,że polecam ci taki cykl.
1 tydzień-2 zastrz.Omnadren
2 tydzien-3 zastrz.Omnadren
3 tydzień-4 zastrz.Omnadren
4 tydzień-5 zastrz.Omnadren
5 tydzien-5 zastrz.Omnadren
6 tydzień-4 zastrz.Omnadren
7 tydzień-3 zastrz.Omnadren
8 tydzień-2 zastrz.Omnadren

Metanabolu nie brałem,gdyż mój organizm go nie toleruje,pomimo brania środków osłaniających i dlatego sam osobiście go nie polecam.
W trakcie cyklu uważałem na to co jem,ściśle trzymając się zaplanowanych ośmiu posiłków spożywanych w odpowiednich proporcjach tzn. 75%białka,25%węglowodanów,zero glukozy i fruktozy.
Z suplementów brałem białko Hi-teca,Amino 1900 Uniwesalu,aminokwasy megabolu,a po zakonczeniu cyklu kreatynę hi-teca.
Reasumując przybyło mi parę kilogramów,zwiększyłem stosowane obciążenia,a po cyklu nie zaznałem żadnego spadku wagi ani siły.
Wydaje mi się,że nie miałem regresji dzięki odpowiedniej suplemetacji,odżywianiu i niezwykle ciężkim treningom.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clomif- przez 5 dni po 2 tabl i nast. 10 dni po 1 t.
spadki no nie wiem jak to u Ciebie będzie (dieta organizm trening...)
ale myslę że nie więcej jak 3-4 kg.(max)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Gladiator czy cie k*********p.j.e.b.a.ł.o !!! Na ciebie może podziałał ale nie proponuj innym takiego cyklu, tak przy okazji jestem ciekawy ile zrobiłeś na tym cyklu???

Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3545
4 mety dziennie i oma co 3 dni
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Eda

Następny temat

Winstrol i Metanabol

WHEY premium