SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

omka teraz a kiedys

Wysłana -
Widzialem na forum ze duzo ludzi pisze to o czym ja mysle. Czyli ze kiedys towar lepiej klepal?

10-15lat wstecz lepiej kopala omka prolka niz teraz, mowa o aptece. bo kiedys omka kosztowala okolo 20zl w aptece

kiedys te 45w lapie robilo sie na kilku paczkach omki i metki

teraz malolaci maja ciezej widze na silce ze bija ta omke co 3dni i srednio jest. a kiedys 1 ampulka tygodniowo i sie rozlo dobrze

co sadzicie o tym? czy jakosc jedzenia az tak spadla? ze organim sie buntuje?

kiedys to było kurła...

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wedlug mnie to kiedys - 20 lat temu to 45 cm w wiekszosci bylo swiniomasy...

Teraz jest moda na fit,estetyke...

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2018-07-09 09:39:06
Wysłana -
Omka robi tak samo jak robiła 5/10 czy 15lat temu, więc nie wiem o czym w ogóle piszesz... leciałem omo 1,5roku łącznie + bold/tribold i tylko 1x podbiłem dawke w ciągu tego okresu. Towar pochodził standard od dila i część z apteki jak była taka możliwość. Towar działał tak jak powinien działać. A z tym jedzeniem i buntem organizmu to już przesadziłeś
Wysłana -
Aleks
Wedlug mnie to kiedys - 20 lat temu to 45 cm w wiekszosci bylo swiniomasy...

Teraz jest moda na fit,estetyke...

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2018-07-09 09:39:06

Jestem tego samego zdania
Wysłana -
Tylko, że wtedy przy 45 w łapie wazyli po 130, a teraz po 80. Leciało 7 tyś kcal z syfu, schabowy z ziemniakami polanymi tłuszczem na obiad, a cykl kończyli i z 15kg zrobionych schodziło 12kg wody i zostawalo 3kg tłuszczu.

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-07-09 10:27:04
Wysłana -
Zaraz zaraz ale schabowy z ziemniakami i tluszczykiem to Ty szanuj!!!

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-09 11:06:33
Wysłana -
Ja uwielbiam schabowy z ziemniaczkami:)
Wysłana -
sooql
Tylko, że wtedy przy 45 w łapie wazyli po 130, a teraz po 80. Leciało 7 tyś kcal z syfu, schabowy z ziemniakami polanymi tłuszczem na obiad, a cykl kończyli i z 15kg zrobionych schodziło 12kg wody i zostawalo 3kg tłuszczu.

Ale to były piękne czasy
Wysłana -
flex1976
sooql

Ale to były piękne czasy
az sie Flex wzruszyl
Wysłana -
.

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-09 13:29:58
Wysłana -
jak jest towar z apteki to będzie działał tak jak 10 czy ile lat temu,problem w tym,że wiekszość prolo i omo co lata na rynku to lewe wersje,które apteki nigdy nie widziały,coś tam działają albo wogóle
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź