SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka+meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Jak brać omnadren 250 z metanabolem(polska)i ile tego wpakować by złapać jakieś 5-8 kg (+odżywka). Brałem kiedyś metę ale ruską z 50mg Decą(strata kasy). Omki ani teścia nigdy nie brałem, ile mam tego kupić i jakie dawki brać szczególnie chodzi mi o omkę( cykl na 6 tyg.) czy może lepiej zamiast tego testosteron i czy potrzebne mi będzie coś w rodzaju hcG
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkie odpowiedzi znajdziesz w archwum

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Dzięki, ale może ktoś coś doda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Kurdę ty krasnal masz 13 lat i ważysz setkę przy wzroście 185, nawet nie wszedłeś w wiek dojrzewania, a może to tylko zmyłka i mam taką nadzieję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciągle słysz o tym arhiwum gdzie to jest????????????

kaszak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś bawił się profilem Krasnalla i te dane są nieprawdziwe.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeby dostac 5 kg wystarczy sama omka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zeby zlapac 5 kg wystarczy kreatyna, glutamina i kilo bialego sera dziennie.
no i bedziesz mial satysfakcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Kilo białego sera dziennie. Ja bym się pożygał.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary,odpusc se omke.Chcesz wygladac jak balon?Bedziesz spuchniety bez i definicjii.Zeby przybrac 5-8 kilo wystarczy ok.200 szt metki.A tak w ogole to ile wazysz i ile masz wzrostu?Napisz cos wiecej.

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
cześć Benon nareszcie coś konkretnie. Ważę 80kg przy wzroście 182 i jestem typem ektomorfika. Teraz właśnie się zastanawiam nad eliminacją omy- ale to na serio aż taki syf, nie mogę za cholerę dostać 200mg Deki (wszystkich wywiało na wakacje?) a z 50mg to strata czasu i kasy. Ale dlaczego mówię o Dece - no bo chcę ją złączyć z metą. CZy jak doładuję 5 strzałów Deki 200-setki + 100 tabletek mety to jak to wypadnie na masie w stosunku do samej mety tak jak wspomniałeś 200 tabl. I czy mam potem brać coś na jaja, a może 5 Zastrzyków Deki to za mało? Ratuj.



Życie jest zbyt krótkie by być ciotą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co brac zeby miec "speeda"?

Następny temat

Co z trądzikiem?

WHEY premium