SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omdlenie podczas 1 strzała!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Kumpel wlasnie zaczyna cykl. Podczas 1 strzała deki [ 100m ] w tylek [ strzal robiony przez pielegniarza ] zemdlal na kilka sekund!. I w zwiazku z tym mam pytanie czy to normalne?. czy zdarzalo wam sie cos takiego ?. szczerze powiem wpadlismy troche w panike ;).

deka jes na 99% orginalna [ nigdy nie mozna byc pewien ] szczypie w jezyk, buteleczki sa dokladnie identyczne, kapsle zolte , koleczko na kazdym rowne
exp. date 2005-10
560854

moze po prostu tak zareagowal ? i czy nie powtorzy sie to podczas nastepnych ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
O nie, na tyle dorosly jest zeby brac sie za kox, a igielki i strzykawki boi sie jak dziecko

pozdrawiam Logan
"Z okrzykiem zwyciestwa Ave, na betonowa murawe, wchodze. Pierwszy krok byl, a teraz biegne, slad sie zmyl, a ja dzialam przebiegle. Wedle wlasnych regul, idziemy w boj, umarl krol niech zyje krol.[...] Mowia ze z chlopakami niszcze morale, a ja wlasna krwia sztandar ocale i wezme nagrode, bo czlowiekiem jestem ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam jeszcze ze strzal robiony igla 8 czy taka wielkosc jest dobra?.

szczerze powiem ze mialem brac strzala zaraz po nim ale po tym co zobaczylem dalem sobie lozz na dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
E tam czego panikujesz Ja tam tez sobie dzisiaj strzala w tricepsa robilem tyle ze sam i tez z deki (tylko sanabolicum) A to byl moj trzeci wlasnorecznie zrobiony zastrzyk (a 2 dzisiaj) i nawet mi reka nie drgnela Zastrzyki sa za***iste A twoj kumpel wydygal i juz. Moze ma slabe nerwy albo bal sie co bedzie po strzale

Ja uzywalem 0,7 ale tylko dla tego ze nie chcialo mi sie isc po 0,6 Tyle ze zostaje przy siodemkach (mozna je glebiej wbic )

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez sam sobie wale strzaly. Uzywam 7. Uwazam, ze to naprawde nie jest nic trudnego... A nawet fajne uczucie jak powolutku wtlaczas oleista substancje to miesnia...
No i jaka wygoda, nie musisz chodzic i prosic kogos zeby strzala zrobil. A ze biore Dece i Winstrol to co drugi dzien kogos prosic...

&#8222;Życie jest za krótkie, żeby być małym...&#8221;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4443
Slabe nerwy i nic poza tym nastepne razy beda lepsze!pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
te omdlenie z pewnoscią nie ma nic wspolnego z deką. a czy twój koles boi sie też schodzic wieczorem do piwnicy i drży jak pies głosno zaszczeka? hm, jeśli tak to może to byc coś poważnego.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omdlenia podczas (albo po) wykonywania zastrzyku często się zdarzają, szczególnie za pierwszym razem
JA sam osobiście widziałem jak qmpel zapodawał innemu Teścia (a było to w łazience na siłce) a on zobaczył to w lustrze i zemndlał.

POZDRÓWKA !!!

Nie sztuka zabić Kruka, ale dupą usiąść na Jeża !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi :). Uspokoiliscie mnie troche :). Sogi poszly.

pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
jak robiłem sobie pierwszy zastrzyk (co prawda z cocarboxylazy) to też sie trochę dygałem czy dobrze zrobie. Kumpel sie zestresował po prostu

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
a czy miewacie czasem sny ze sie palicie? bo jesli tak to acie prze***ane a jesli nir to proponuje wypic flaszke whyski.
ja swego czasu wbijalem 10 ml w jeden posladek i 10 w drugi i problem byl tylko taki ze ciezko wchodzilo i musialem bardzo powoli wstrzykiwac.pozdrawiam

Aptekarz
uPADLY aNIOL
2

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w aptekach jest dostepna masć dla dzieci które sie boja zastrzyków
Nakładamy masc na miejsce wyznaczone na strzał przykrywamy plasterkiem na 1/2h i po tym czasie sprawa załatwiona, nie bedzie bolało miejsce znieczulone!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-durabolin oryginal?

Następny temat

Napinanie przy strzale

WHEY premium