SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma a testa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2246
Jaka jest roznica miedzy testosteronem prolognatum a omandrenem. Tylko nie udzielajcie mi informacji co jest w ktorej fiolce.Interseuja mnie roznice w dzialaniu( spadki, przyrosty, po ktorym rosnie wiecej wlosow na plecach itd.)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm...co do omki wlasnie terez jest w 3 cyklu :> gdzie mam zamaiar wziasc okolo 15 strzalow....hm...jak narzie jestem po 8 amp....i zamiast masy rosnie mi glownie sila....niewiem z czym to sie wiaze ale omki slabo cos na mnie dziala..... tak samo ruski tesciu(bo ruski moze,nie bylo polskiego)....probowal w drugim cyklu 30amp tescia ruskiego i przyrosla mi tylko sila..... najlepszy oczywscie byl pierwszy cykl gdzie wziolem 100 metki i 5 omki wtedy zauwazylem przyrosty........ A co do pryszczy itd... to mysle ze zalezy to wylacznie od organizmu ja ani po metce ani tesciu ani omce nie mialem zadnych syf ani innych podobnych.... zdarzaly sie pojedyncze ale szybko znikaly no w koncu 18 lat to same moga wychodzic. Ale wybierajac pomiedzy omka a tesciem z wlasnego doswiadzczenia musial bym brac obydwie rzeczy....odpowiednio rozpisane oczywiscie. Wlasciwie po tych trzech krotkich cyklach z 65kg na klate wzrosla mi sila do ok 100kg na klate, oczywscie dzieki intensywnych treningach 3 razy w tygodniu....i dobrze rozpisanych czwiczeniach.

Zmieniony przez - ares w dniu 2001-08-28 14:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie wiecej wlosow na klacie i plecach dostaniesz po omce. Omka jest zreszta duzo mocniejsza tz. zrobi Ci wieksze guwno z bani. 60% przyrostow to woda reszta to opuchlizna, nie wspominajac nawet o syfach ktorych zreszta bedziesz mial pod dostatkiem. Teska ma mniej skutkow ubocznych ale i zalet. Twoj tylek bedzie juz niezle podziurawiony zanim uzyskasz przyrosty.

pozdrawiam
Konrad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2246
Dzieki Knrad.Moze ktos jeszcze podzieli sie ze mna wiedza i doswiadczeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OZZY ja nie mam żadnych pryszczy po omce i włosów na klatce też. Z tą wodą i opuchlizną też bez przesady. Ale o spadkach dowiem się niebawem... mam nadzieje że bedą niewielkie.



Zmieniony przez - M_I_K_O w dniu 2001-08-23 15:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiscie moge Ci powiedziec, ze na twoim miejscu nie bralbym ani omy ani tesy. Chyba, ze chodzi CI tylko o duze przyrosty sily i reszta Cie nieobchodzi. Napisz o chcesz dokladnie uzyskac, wiek, wage, staz treningowy, a postaram sie Ci pomoc

pozdrawiam
Konrad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2246
narazie nie mam zamiaru niczego brac-sa wakacje:)
ale meczylo mnie pytanie czym sie ludzie kieruja wybierajac pomiedzy oma a testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
M_I_K_O Na poczatku nie odczujesz spadku. Jeszcze troche po skonczonej kuracji sila CI wzrosnie, bo jak pewnie wiesz omka bardzo dlugo siedzi w organizmie. Dopero pozniej sie zacznie...,woda zejdzie z miesni, sila pojdzie sie j**ac (nie cala oczywiscie, ale sporo),nastepnie "zlapiesz" dola i znow bedziesz musial powturzyc kuracje. Mowisz, ze niemasz problemow z syfami i wlosami. Niewiem ile tego wzioles, ale chyba nieduzo. To Twoja pierwsza przygoda z omka - oby i ostatnia. Cos o tym wiem

pozdrawiam
Konrad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2246
Knrad wiem ze napisales ze nie polecasz omy i testy ale jesli mialbys juz dokonac wyboru to co bys preferowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli stawiasz mnie w takiej sytuacji to wybralbym miejsze zlo - teske. Przy rozsadnym dawkowaniu mozna zwiekszyc sile, a przestrzegajac diety wysoko weglowodanowo-bialkowej zmiejszyc skutki uboczne (choc o tym w wiekszosci decyduja Twoje sklonnosci genetyczne)

pozdrawiam
Konrad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No coz,

Omnadren jest najlepszym wyborem przy budowaniu masy miesniowej bo zawiera 4 estry, kazdy z nich dziala z rozna predkoscia. Co za tym idzie, inekcje robione 1-2 tyg (250-500mg) daja bardzo dobre rezultaty i to juz nie dlugo po rozpoczeciu kuracji.

Oczywiscie, nadmiar omki daje spotegowane efekty uboczne - syfy, zatrzymanie wody, itp.

Z syfami walczy sie po przez dbanie o higiene (np 5 x prysznic dziennie, nic sie nie stanie, na cyklu skora jest wystarczajaco tlusta), na zatrzymanie wody Arimidex, na spadki po cyklowe Clomid, na ginekomastie Nolvadex.

Kazdy jest inny i nie kazdy od razu lapie syfy albo ma gebe jak ksiezyc.

Odpowiadajac na twoje pytanie, ludzie biora taki a nie inny srodek z kilku powodow:
1. nie maja pojecia o sterydach i sluchaja kolegow
2. nie maja kasy i biora to co najtansze
3. nie moga zalatwic i biora to co im wpada w reke.

Ja bym sklasyfikowal Omnadren jako najszybszy srodek na mase. Jak komus zalezy na 3-5 tyg wygladzie osilka - omnadren jest najlepszy.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KK ma racje co do tego że różni ludzie różnie reagują na koks. JA miałem za***iste spadki po cyklu z wina i deci. Kiedy wróciłem po sesji egzaminacyjnej do siłowni czułem się jakbym był tu po raz pierwszy. Niemogłem sie wydostać spod 60tki na klatke. Mineły raptem 2 ciężkie miechy pełne dobrego treningu i odpowiedniego żarcia i tyle razy ile machałem 60tką, tyle macham 100tka. Być może meta i omka to g**** ale zgodnie z tym co powiedział Zulak- jeśli nie urosniesz po mecie prawdopodobnie nie urosniesz po niczym. Ale jestem dobrej myśli co do spadków- poinformuje Was za jakiś miesiąc, dwa ile spadło.

Człowiek pochodzi od małpy ale siłownie stworzył Bóg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINSTROL&DECA

Następny temat

DECA HOLENDERSKA 200mg/2ml

WHEY premium