SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanie chce sobie wziac ome ile jej wziąc na pierwszy raz?? co do niej brac i co poniej brac??

P.s tylko barzo prosze bez "ze to szkodzi itd. itp........

wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7849
bo doping jest dla raczej zaawansowanych a nie takich chłystków zaraz po gimnazjum

Aaaa co sie bede podpisywał...

--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw wypelnij profil.
Napisz ile trenujesz ,co do tej pory brales,odzywki,suplementy,koksy.

MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej pozbieraj więcej kasy i kup sobie deca.omka to g**** bynajmniej dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Hmm.. barałem mete polska ruską dece i suplematy
a teras mam ochote wyprubowac omke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Greg Zulak powiedzial kiedys, ze jesli nie urosniesz na Dece i D-bolu (odpowiednik Metanabolu) to nie urosniesz na niczym. Patrzac na Twoj profil trzeba sobie jasno powiedziec, ze jak na osobe stosujaca SAA, Twoje wyniki nie sa "zbyt okazale". Dlatego sugerowalbym zastanowienie sie nad aktualnie przez Ciebie prowadzonym treningiem, zywieniem i suplementacja. Jestem pewien ze tam wlasnie popelniasz sporo bledow. Te bledy trzeba jak najszybciej skorygowac. Sterydy nic dobrego Ci nie dadza - twoj organizm nie jest w stanie ich spozytkowac - jedyne czego mozesz oczekiwac od sterydow to powaznych konsekwencji zdrowotnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ja je brałem jakis rok temu i nawet ładnie po nich urosłem ale nistety szybko spadłam :( bo przestałem cwiczyc zaczołem troche pic i wszystko poszło w ****u :( tak wiec bardzo bym prosił azeby mi ktos powiedział ile tego mam wzziąc i co do tego i co potym........

zgory wielkie dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mi szkoda takich ludzi


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie umiesz czegos robic to sie za to nie bierz. I co w******lisz teraz ome bedziesz nabity 2 miesiace i spadnie duzo nawet jak bedziesz cwiczyl. Kazdy kto uzywal omki zaluje. Wiem to z opinii kolegow i ludzi z forum.
Aha a slyszales o takich srodkach jak clomid, hcg, nolvadex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i z takimi wynikami to bez suplementow powinienes na razie jechac a co dopiero na koksie. Pewnie zaczales cwiczyc i od razu meta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7849
takich smiesznych ludzików jest kupa

Aaaa co sie bede podpisywał...

--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytałem tylko ile strzałow i jakie osłonki czy wy nie rozumiecie co sie do was mowi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do znawcow

Następny temat

TESTOSTERON

Wiecej