SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okradaja kulturystyka.pl?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Polecam stronke www.kulturystyka.hg.pl bardzo wiele pozytecznych porad i cykli. Np. Cykl Dabka!!! do tego zdjeci Oli z naszej strony i wiele podobnych bajerow.
Ciekawi mnie czy ktos dal webmasterowi na to zgode. Powaznie jestem ciekaw. Jezeli chcialbym zamiescic np.jakis arkusz Atomic'a na swojej witrynie to rozumiem,ze powinienem go spytac ale czy cos jeszcze?
Jakie sa warunki umieszczenia strony na naszym serwerze?
Dziekuje.
M.
Ps.Mateo prosze o te poczte!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIECIE CO ZNALAZŁEM W POLSKIM INERNECIE POD HASŁEM WINSTROL
DOKŁADNIE TO SAMO CO TUTAJ. KROPKA W KROPKE I TEN TEKST O BENIE JOHNSONIE I CSAŁA RESZTA. JEST KILKADZIESIĄT STRON O KULTURYSTYCE A NA KAŻDEJ TEN SAM TEKST. TO PARANOJA I TAK W REZULTACIE NIC SIE NIE DOWIEDZIAŁEM A NA PODSTAWIE JAKIŚ PIER.OLONYCH OGÓLNIKÓW I FACHOWCÓW Z LICEUM NIE BĘDĘ SIĘ KUĆ STERYDAMI NO I DOBRZE NIE WIEM CO MI W OGÓLE DO ŁBA WALNEŁO MUSIAŁEM SIE NIEWYSPAĆ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Fakt, cykl Dąbka jest prawie idealnie skopiowany i bez autoryzacji. Fatalnie to wygląda.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
może zrobimy jaiś atak terrorystyczny na tamto forum???


ciekawe kto to?


Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Czy nie istnieje coś takiego jak prawa autorskie? Mateo?

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
byłem na tamtej stronie i ma niski poziom. Samo umrze. Jeśli oczywiście nie będzie brało naszych porad i patentów na budowę pięknego, umięśnionego ciała

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
W Regulaminie stoi,ze posty sa intelektualna wlasnoscia ich autorow.
W dziale ciekawostki jest forum. Napisalem tam juz dosc dawno posta ale nikt nie odpisal.
Pozdrawiam.
M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda gadać....
Ale Wy wiecie, ja wiem - wszyscy wiedzą i to powinno wystarczyć.
Jeśli ktoś posuwa się do takich praktyk, to to samo świadczy o poziomie tamtego serwisu.


Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2001-09-13 15:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JEDNYM SŁOWEM OLABOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Cholera ja tez umiescilem u siebie na stronie tabele Atomica bez pytania...Przepraszam. Ale tam nie chodzi o konkurencje poza tym zamiescilem informacje na temat autorstwa i zrodla. Jesli chodzi o tak ostatnio popularnego Szamana to nawet sie kontaktowalismy i nie mial nic przeciwko. Jesli jednak Atomic mialby cos przeciwko to usune. Moja stronka ma same braki ale tamto cos na hg.pl w zyciu nie dorosnie do podeszw butow temu co stworzyl Mateo wraz z pozostalymi...wszyscy wiedza o kim mowie. Tu jest najlepiej.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]
http://www.nessip.conecta.com.pl 

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dajcie znak a uderzymy na hg.pl z ogromną pogańską siłą
Yo!
P.S.Już kiedys coś wyeliminowałem -polecam sie..hehee


XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie stronka bardzo kiepska, a i cykl Dąbka zerżnięty też jest! )

Jednym słowem DNO!

Długo się nie utrzymają!

Na pohybel im!

Narka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zabijaka

Następny temat

PARTIA SILNICH LUDZI

Wiecej