SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oj boli!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kochani siłacze ! od wczoraj mam problem z kolanem (tylko jednym ), nie wiem czy to przetrenowanie (biegi), czy przez tą szaloną pogodę. nawet żel przeciwbólowo - rozgrzewajacy nie pomaga (a dodam, że naprawdę jestem dośc wytrzymała na ból) nie mam siły do przeszukiwania forum. ktoś pomoże?


pozdrowienia
maga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz lepiej więc się dzielę tym co mi wreszcie pomogło... po pierwsze odpoczynek po drugie żel: Veral gel - jedzie wódą ale bardzo skuteczne.
pozdrowienia
i jeszcze raz dzieki za rady

maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
najlepiej byloby gdyby ktos przeniosl tego posta do porad medycznych. Wtedy moze troche szybciej dostaniesz odpowiedz :)

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
moze nie mialas odpowiednich butow do panujacych warunkow podczas biegow, tak tez sie zdaza, moze jest to chwilowe, moze powinnas isc do lekarza, jesli zaczelo cie bolec podczas treningu to powinnas smarowac masciami chlodzacymi, jesli odczulas bol po jakims czasie od zakonczenia to rozgrzewajace masci jak najbardziej... co do wyboru masci, to najlepiej w aptece popytac, rozne cuda teraz wymyslaja...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Cos z archiwum :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=32022&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Mieszane sztuki walki - MMA 
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=30066&forum_id=113&Topic_Title=&forum_title=Porady medyczne 
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=28469&forum_id=113&Topic_Title=&forum_title=Porady medyczne 
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=25722&forum_id=113&Topic_Title=&forum_title=Porady medyczne 
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=7275&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening
Mam nadzieje ze tu cos dla siebie znajdziesz. Generalnie najlepiej od razu jak zaczynaja sie bole zrezygnowac z przeciazania kolan na jakis czas i sprobowac "zaleczyc" je domowymi metodami puki bedzie za pozno. Mnie osobiscie BARDZO pomaga masowanie kolan zawsze 3-5 minut przed bieganiem/cwiczeniem oraz 2 minuty po zakonczeniu. Zawsze tez, w wypadku biegania dobrze jest zmienic nawierzchnie na bardziej miekka. Kolejna sprawa to wybor wlasniwego obuwia. To ze wydamy 500 zl na firmowe obuwie nie gwarantuje jeszcze ze dokonalismy dobrego zakupu. Buty powinny byc bowiem dobrane do naszej budowy,rodzaju stopy,techniki biegania itd. Warto wiec udac sie na zakupy z kims kto zna sie na rzeczy. Pozdrawiam, zycze powrotu do zdrowia

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki! wprawdzie żadna "chrząstka mi nie przeskoczyła" i nic mnie "nie łupie", tylko boli jak cholera, a dziś święto i nie mam co liczyć na pomoc z apteki... przez dwa lata - jesli juz cos bolało to mięsnie ale stawy nigdy aż tak. chwilowo ratuje się maścią (do tej pory zawsze pomagało) i proszkami przeciwbólowymi, a kolano unieruchomiłam. skutki mizerne. trzeba będzie amputować
najgorsze, że nie mogę biegać!!!
czytałam gdzieś o żelatynie ale nie pamietam czy mam to pić, czy przykładać?
maga



Zmieniony przez - maguta77 w dniu 2002-08-15 09:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
:) Pic. Mnie osobiscie nie pomaga ale moze akurat dla Ciebie bedzie to zloty srodek. Niektorym PONOC pomaga ;-P. Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy to efekt placebo,ale ta żelatyna pomogła!!! no, nie całkowicie ale jednak. sog

pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ciesze sie Twoim szczesciem Ale pamietaj, nie przesadzaj z wysilkiem jeszcze przez jakis czas . . .

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze... no i w tym problem. bo ja tak jak julia roberts w "teorii spisku" jak mam stresy to muszę (!) biegać.
wiem, że masz rację
zamiast rozwalac sobie stawy trochę poboksuje.

pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217


***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
sport to zdrowie

radek

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o galaretkach ?!?!?!?!

Następny temat

Drozdze

WHEY premium