SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki w profilaktyce kolan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Ćwiczę judo i mam ostatnio bardzo obciążane kolana. Jaki suplement byłby najlepszy w profilaktyce tych stawów? Glikozamina z HiTeca (nie wiem czy poprawna pisownia)? Athrox z Vitalmaxa? Cóz, nie ukrywam, że mam ograniczoną kasę na to. Podkreślam, nie chodzi mi o odbudowę stawów, tylko o profilaktykę.
Dalej, kolega na etapie rehabilitacji m.in. glikozaminą właśnie, napomknął mi, że konieczne jest rozpisanie cyklu. Cyklu? Kiedyś brałem kolagen Olimpa i o niczym takim nie było mowy. Z tego jednak co wiem, białko kolagenowe nie jest tak skuteczne jak inne preparaty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dzięki za gromadną olewkę. chciałem cos w Sklepiku SFD zamówić, ale pójdę teraz chyba do nomalnego sklepu i tam poproszę o konsultację.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2005-11-18 11:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Proponuje Kolagen Activ Plus Olimpa lub Arthrox Vitalmaxa.
Do kolagenu Olimpa dokup zwykłą glukozaminę i nie wydziwiaj - to w supełności wystarczy,
Nie nadwyrężaj także stawów na treningach ...dostają w kość niemało czasami (wiem coś o tym też :/) - pamiętaj, że masz je jedne.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
joint therapy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochrona i odbudowa chrzastki stawowej

Następny temat

ktory gainer nie pojdzie w brzuch?

WHEY premium