SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odtruwanie/oczyszczanie organizmu z toksyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Zapytam się ponieawz mnie to ciekawi . Gdzie to mogę kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 760 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182335
Najlepszy sposób dieta i wlew dożylny z glutationu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Hepa Vitale? Wpisz sobie w google to wyskoczy Ci kilka miejsc, w których to dostaniesz. Poza tym chyba widziałem raz w aptece ale nie jestem do konca pewien czy rzeczywiście było to to ( tak czy inaczej sam zamawiam zawsze z neta bo jednak jest o wiele taniej) . DCo do ostatniego wpisu to dieta jak najbardziej. Jesli chodzi o wlewy dożylne to nie wiem czy jest to dobra rada. Nib jest to ok. ALe ktoś musi ten wlew dożylny wykonać. Poz tym sam raczej bym się na to nie zdecydował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 69 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 61
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum (zakaz reklamowania).
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Popularne odtruwanie i oczyszczanie organizmu z toksyn to niestety pseudonaukowe brednie. Prawdziwymi zatruciami zajmuje się toksykologia a organizm ma własne mechanizmy neutralizacji toksyn.
Ludowi/alternatywni odtruwacze, zielarze, znachorki, szamani niestety zbijają tylko kasę na naiwności i braku wiedzy ludzi.

Totalnie nieetyczna i nieodpowiedzialna społecznie praktyka, która podważa zaufanie do naukowej medycyny, przez co poważnie chorzy ludzie unikają lekarzy, prawdziwej diagnozy i ratujących zdrowie i życie terapii na rzecz zabobonu.

Prawdziwa katastrofa zaczyna się kiedy ludzi stosują swoje pseudomedyczne praktyki na dzieciach, które nie mają możliwości decydowania o tym, co się z nimi robi, ale mają prawo do leczenia zgodnie z prawdziwą i aktualną wiedzą, którego rodzice-szamani im odmawiają.


Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-05-10 15:13:55

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Znany przykład tego dziecka w pl zagłodzonego na śmierć właśnie.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blizny- po jakim czasie i gdzie?

Następny temat

kleszcze

Wiecej