SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odtruwanie/oczyszczanie organizmu z toksyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Boofi czemu odradzasz lewatywe? - przeciez powinno sie oczyszczac jelita od czasu do czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
No dobra bo widze, że nie znacie najważniejszej i najstarszej rzeczy, a jest potwierdzona. Oczyszcza z toksyn i robi sie to jako oczyszczanie miesieczne. Niedosc ze oczyszcza z toksyn to jeszcze ładuje Krzem do naszego organizmu. Dobrze, potem jak bedzie wiecej pytan to odpowiem.

Kosztuje tylko 1,2 zł.

Idziemy do apteki i kupujemy "Ziele Skrzypu Polnego". Pani zapewne da wam herbatke(ekspresową), ale wy dziękujecie i mówicie, że ma to być sypkie (luzem)

Teraz dwie garście w nasza dłoń "sypkiego skrzypu" i wrzucacie to do największego garnka jaki jest w domu tak 5-10 litrów starczy. Przygotujcie druga miske lub garnek o tej samej lub większej pojemności oraz sitko, do późniejszego etapu. Nalewacie teraz zimnej wody max 5-6 litrów i wrzucacie ten skrzyp do garnka. Teraz to wszystko robimy najlepiej wieczorkiem. Zostawiamy ten wywar na 8-12 godzin. Po tym czasie, dajemy na piec i gotujemy, to znaczy kiedy pojawią się pierwsze bombelki gasimy. Bierzemy nasz podgrzany wywar i przelewamy przez sitko do drugiego garnka, miski (tak aby nie bylo zadnego osadu w naszej wodzie, zapewne cos tam zawsze bedzie plywac :) )
Nalewamy wody do wanny, po czym wlewamy przecedzony wywar (sama zabarwiona woda)

Teraz kładziemy się w naszej wodzie na 20-30 minut. Woda ma być raczej cieplejsza niż gorąca. Po 20 minutach wychodzimy.

Teraz to co czujecie w łazience to smurd i syf jaki wychodzi z waszego wnętrzna, w moim przypadku nie szło wytrzymać, śmierdziałem "odchodami". Tak śmierdzą toksyny. Powtarzacie to 3 razy w tygodniu, przez pierwsze 3 tygodnie. Po skończonej kuracji robicie to tylko raz na miesiąc nie częściej.

Piszcie o efektach. Napewno jesteście lżejsi i macie mniej toksyn w organiźmie a i Krzemik się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Wczoraj czytalam cos o skrzypie polnym i nawet go zakupilam, wiec dzieki niko2003 za tez przepis, bo jutro sie w nim wykapie napewno i napisze jak zadzialalo :) A poza tym przeprowadzales jakies inne kuracje oczyszczajace niko2003?? Jak tak to napisz jakie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Skrzyp polny stosuje sie rowniez w celu poprawienia stanu wlosow, paznokci, wiec czy kapiac sie w wywarze z tych ziol moze nastapic wiekszy porost wlosow w dziwnych miejscach dla kobiet, np na twarzy?
Pytanie to mi sie nasunelo, poniewaz gdzies na jakims forum dziewczyna napisala, ze po piciu tych ziol miala niestety tego typy skutki uboczne, wiec nie wiem czy kapiel w tym bypowodowala to samo. Jak sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
Ty nie pijesz Herbatki, tylko uzywasz skrzpyu polnego (ktory nie jest przerobiony). Ja znam ten przepis od lekarzy ktorzy zajmuja sie molekulami i czasteczkami (technicznie nie wiem jak sie nazywaja, ale oni ucza innych lekarzy). A wyniki które mają w badaniach są zdumiewające.

Znam mnóstwo kobiet która stosowały Kuracje Skrzypem i nikt nie miał takich problemów, to działa od zewnątrz do wewnątrz, jeśli ktoś pił herbatke to ona działa od wewnątrz na zewnątrz (a to jest różnica i to spora).

Oczywiscie ze skrzyp daje czadu dla naszych wlosow, paznokci i skory (dostajemy ladna dawke krzemu przeciez)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
pij duzo wody

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Dzisiaj rano zrobilam sobie kapiel w tym wywarze ze skrzypu i nie mialam takich przykrych sensacji jak ty niko2003, nie smierdzialo ode mnie odchodami:) ani niczym takim, przynajmniej nic takiego ja nie czulam (a w sumie zrobilam tak jak napisales). Mam nadzieje, ze beda jakies efekty widoczne po paru kapielach.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
eh, to Ty zdrowa dziewczyna musisz byc - taka niezanieczyszczona :), z 85roku, to dobry rocznik... 20 latek - piekny wiek, nie ma co, hehehe.
Ja w swojej aptece tego skrzypu nie dostalem, ...bo to zla apteka byla:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
Niektorym to sie naprawde nudzi, za robote byscie sie jakas wzieli

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Moze i mi sie nudzi Eska w koncu mam jeszcze miesiac wakacji ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blizny- po jakim czasie i gdzie?

Następny temat

kleszcze

WHEY premium