SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

odpowiedzcie czy zrobiłem źle i co powinieniem zrobic mam

Wysłana -
Zapisz się na jakiś sport walki, wystartuje do ciebie jakiś leszcz, podetniesz go, on złamie sobie rękę, a ty dostaniesz półtora roku bez zawieszenia, bo to będzie traktowane, jak napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
Wysłana -
bez przesady ze kazdy będzie na pały leciał
Wysłana -
Karol żebyś się nie zdziwił. W dzisiejszych czasach świadomość ludzi jest większa i osób z "zasadami" jest coraz mniej. Sądzę, że 90% społeczeństwa "poleci na pały"
Wysłana -
Ładnie powiedział jeden przedmówca jeśli dochodzi do walki to już zawiodła Twoja samoobrona, a może bardziej Twoje myślenie. Nie będziesz kozakiem jeśli w środku nocy przejdziesz obok kilku pijanych dresów. Sztuki walki nie nauczyły mnie jak się nap*****lać, zostać kozakiem, królem wśród nawalonych ludzi na dyskotece. Sztuki walki nauczyły mnie wyobraźni i szacunki do życia. Co nie którym zęby już nie odrosną.. w każdej walce ktoś przegra.
Wysłana -
Karol3672
a ten w opisie co mi z główki zaj**ał (nie ten przed którym uciekałem)to cwiczył boks 3 lata i na siłce z rok więc szans bym z nim nie miał ,tamto zdarzenie jak uciekałem przed tym kolesiem zdarzylo sie w centrum ok godz 19 lato

Jeżeli wychodzi się z założenia, że nie masz szans, albo że czegoś nie zrobisz... bo coś tam. To uzyskanie pozytywnego efektu jest raczej mało realne. Są różni ludzie z różnymi predyspozycjami, a osądzanie ich po stażu treningowym jest bezcelowe. Znam sporo osób ćwiczących z różnych dziedzin i uwierz mi, że na wiele z nich nie postawił bym ani złotówki bez względu na to co ćwiczą. Jeden będzie ćwiczył przez kilka miesięcy i próbuje się z ludźmi z dużym stażem, a inny będzie ćwiczyć 3 lata i jak go zobaczysz w akcji to nie będziesz wiedział czy masz się z niego śmiać czy płakać. Tak jest w każdej dziedzinie...
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź