SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy mógłby mi ktos rozpisać dietkę typowo na odchudzanie, chciałabym, zrzucić 5 kg, waże 60kg, chodze 2x w tygiodniu na tańce i 3x aeroby, czasami wpadam na siłownię

bardzo proszę o rady, obiecuje, że zastosuje sie do nich w pełni, bo bardzo mi na tym zależy
będe bardzo wdzięczna

nutka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


nutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czecs Nutka, czy jestes z forum =nutka?Ja tez mam do zrzucenia cos koło tego bo6 kg. Poradzono mi post, on jest na górze pt. Odchudzanie dla kobiet. No i troche potrzeba własnej inwencji twórczej co do przepisów.

Nie podskakuj tak, bo się przewrócisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
czesc nutka. poczytaj sobie tu:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64042

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byle konsekwentnie i nie za szybko, a będzie ok Reszta w linku, który podał Macff
Jeśli coś nie jest jasne to pytajcie Odpowiem z dziką radością

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nutka skorzystaj z diety michaela montignaca bardzo polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam wizytę u dietetyka.

"Rób tak, aby zrobić, a się nie narobić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziękuje Wam bardzo za odpwiedzi, zaczęlam dietę proponowana przez smoczka, boje sie tylko, że moze jem za mało i żeby mi sie metabolizm nie rozregulował, najgorzeja jest wieczorami, bo wtedy dopiero jestem głodna :(

dzięki bardzo za pomoc
całuje

nutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Jedz wiecej produktow zawierajacych blonnik, one zapychaja zoladek.

"jak sie dobrze odrzywiasz to wszystkie te skladniki pokarmowe wykorzystywane sa do produkcji spermy a jak nie walisz to ona cialge jest i nie potrzebuja jej i wtedy do budowy miesni i na mase ci wchodzi"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje bardzo za odpowiedz, a mozesz powiedziec mi co to za produkty??

nutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Do żywności bogatej w błonnik należa slabo przetworzone produkty jak platki owsiane, ciemne pieczywo, grube kasze, owoce, warzywa.

"jak sie dobrze odrzywiasz to wszystkie te skladniki pokarmowe wykorzystywane sa do produkcji spermy a jak nie walisz to ona cialge jest i nie potrzebuja jej i wtedy do budowy miesni i na mase ci wchodzi"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efektywne spalanie tłuszczu

Następny temat

otręby pszenne albo owsiane kore lepsze

WHEY premium