SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie za pomoca chemi osoby 230kg wagi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
nie chce się zbytnio rozpisywać ale jest wyzwanie a zarazem experyment , kumpek 230kg 40 lat ,genetyczny grubas, od dziecka, , o dziwo przebadany od stop do glowy i wyniki ma w normie nawet tarczycy wiec go nie lecza, i wbrew pozorom nie je dużo, ale ewidentnie ma cos zj**ane w organizmie ,rozumiecie ze 20 lat prob , chodzenia p lekarzach ,dietetykasch, trenerach personalnych i suplementacji legalnej mało daly, zdecydowaliśmy się zastosować chemie, cos co zmusi ciało by spalilo tłuszcz! dlatego prosiłbym o jakies rady, srodki co można zastosować a co nie , bo facet chce zastososowac najwyższy kaliber , - czyli dieta tylko bialko, do tego DNP. CYTOMEL,EFERDYNA Z JOHAMBINA , , testosteron, lasix, aldactone, aromasin, nolwadex,. olej rycynowy, , do tego codzdzienne lewatywy z sody i mydla bo twierdzi ze ma kamienie w jelicie i 50 kg jego wagi to one, , trochę się boje bo taki cykl może go zabic, i oczywiście godziny aerobow dziennie w postaci chodzenia w kilku parach dresow,
bardzo proszę opoage bo tu zależy od tego jego zycie, powtarzam temat nie jest prowokacja itp.a ja chciałbym trochę ograniczyć mu ilość tych srodkow, musi być konkret ale żeby go nie zabilo,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
e-lite
To nie temat do tego działu
Niech szuka dietetyka klinicznego


prawda . opisuje tylko to co widzialem

chodziaz watpie ze ktos sie podejmnie prowadzenia go na t3 clenie itp bo serduszko

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Chce zastosowac.....dieta tylko bialko". Czy to znaczy, ze do tej pory nie pilnwal diety? To moze od tego zaczac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Ginomen daj spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
To wyglada na ostrą prowokacje, ale jezeli tak nie jest to wybij mu z głowy te wszystkie rzeczy bo od tego serio sie moze przekrecic. Nie można brać tyle rzeczy bez wiedzy na temat diety, treningu oraz samego dopingu i na dodatek wszystko na raz... To może sie skonczyć tragedią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94046 Napisanych postów 363870 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667359
Tutaj to lekarz ,pewnie jakies zmniejszanie zoladka by sie przydalo.przy tej wadze kolego tej kuracji moze nie doczekac konca
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
Tutaj to lekarz ,pewnie jakies zmniejszanie zoladka by sie przydalo.przy tej wadze kolego tej kuracji moze nie doczekac konca

Dokladnie,samo to da kilkaziesiat kg mniej
Moj ojciec jak mial taka operacje przy 160kg to ze 2miesiace pozniej wazyl ok 100,bo sama operacja to ze 20-30kg a po tym mial taki maly zoladek ze serek hogomenizowany jadl na 3 razy bo mu pod gardlo podchodzilo tak byl najedzony


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-21 05:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
nie facet nie je dużo wiec zaladek ma normalny po co go okaleczać niepotrzebnie, ewenualnie może naliposukcje go namowic tylko ile to by kosztowalo, , słuchajcie on maw dupie swoje zdrowie na tym etapie , bo 2 razy już targnal się na swoje zycie, , tabletki i ciecie , ale odratowali, teraz mowi ze jak nie schudnie to skacze z 10 pietra tak żeby go już nie odratowali, - nie wiem czy mowi to na serio bo się przy tym uśmiecha zawsze, ja go rozumiem i staram się mu pomoc i podzielić wiedza zresztą i tak większość tych srodkow już zamowil wiec to wezmie , ja musze pilnować żeby nie przegial, wiec chciałem się poradzić maxymalnej ilości osob mających pojecie o chemii,pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94046 Napisanych postów 363870 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667359
Tutaj nikt do tego nie dołoży ręki ,psychiatra i psycholog plus lekarz leczący otyłość .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Twoje pytania mnie rozwalają. W takim oprzypadku jedynie operacja a nie chemia, od tego się wykonczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
,psychiatra i psycholog plus lekarz leczący otyłość --hehe lekarze których wymieniles to specjalizacje największych idiotow w medycynie - a psychiatria ma być cofnieta niedługo do folozofi bo to k.. nie nauka

a h** z nim niech zdycha co mnie to obchodzi,ja od niego umywam raczki i f***a, bierze to co napisałem po swojemu i h,,, mu w dupe, selekcja naturalna,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
f*** naj**alem siu dziś ostro




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieudane PCT

Następny temat

Cykl Cypio NPP badania

WHEY premium