SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
Podczas odchudzania czyli stosowania diety niskokalorycznej rano mam straszne drżenie rąk i kołatanie serca a w dzień napady wilczego głodu i bóle głowy, czy jest coś co może temu zapobiedz??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weisz dieta kopenhaska jest bardzo specyficzna. Jeżeli nie wykonasz danych założeń przynajmniej w jednym dniu to mówisz ją zaczynać od nowa i to dopiero za 3 miesiące. Ja bym ci proponował dietę low-carbo. Oblicz swoje zapotrzebwoanie kaloryczne i obetnij od tego 500kcal, jedz w takich dziennych proporcjach 4g ww na 1kg ciała 2g białka na 1kg ciała 1kg tłuszczu na 1kg ciała (w szczególności "zdrowy" tłuszcz: ryby, tran, oliwa z oliwek, jaja).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moze za bardzo zmiejszyłes ilosc kcal?
zapodaj tutaj diete
i napisz swoją wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
Oto moja dietka:
godz.6.30 - 4 łyżki muesli + 1 szklanka mleka 0,5%
godz.12.00- 2 kanapki z jakąś drobiową wędliną lub twarogiem
godz.15.30 - ok 200 ml zupy ( taka jaka jest na obiad na stłówce szkolnej)
godz.18 - owoc
herbata zielona , kawa, i dużo wody

Mam 160 cm wzrostu i ważę 64 kg, i mam pracę siedzącą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
wow super wyczerpująca odpowiedż !!Dzięki serdeczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 114
Może jednak znajdzie się ktoś kto mi powie co źle robię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
...Cześć, co to za dieta.? każdego dnia jesz tak samo.? bardzo źle, zamiast sie odchudzać spróbuj cwiczyc nawet na takiej niepozornej ławeczce kulturystycznej, mozna kupic juz nawet na 300 stówki, a za ta siedzaca prace napewno taka zakupisz w najbliższym sklepie kulturystycznym. Ruszaj sie więcej jesli tak bardzo chcesz schudnąć, jedz ale mnie strawne rzeczy, nawet codzienny spacerek moze dużo pomuc, (poprawia krązenie) masz duży brzuch.? rób brzyszki i po kłopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"masz duży brzuch.? rób brzyszki i po kłopocie"

Ale farmazony wymyśliłeś.

Do autora: Użyj wyszukiwarki, odchodzuanie było wałkowane na tym forum 1000 razy. Zajrzyj do działu Odżywianie. Ruszaj się więcej. Jeżeli nie chodzisz na siłowni to ćwicz codziennie po 30min. Skanka, rowerek itp . Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 119
...DUDEK rzeczywiscie masz racje co do tych brzuszków, przeczytęłm wiekrzosc artykółw zwiazanych z brzuchem itd, ok. ale w moim przypadku same brzuszki pomogły i to całkiem sporo więc i moze jemu pomogą tak jak mi, warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz mogły na ciebie działać, jeżeli wczesniej miałeś 0 rekreacji. Wykonujać brzuszki, wykonujesz ruch, czyli potrzebujesz energii . Jednak na kogoś kto miał styczność z aerobami czy inną formą ruchu to nie podziała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duzo pytan jestem Nowy ... !! +D

Następny temat

jestem nowy ...

WHEY premium