SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
witam,
mam pytanie. jestem przed cyklem meta chinska - tzn metabolin unichemu - 10mg. czy po 50 tabsach moge zrobic odblok np z tt i zma?? czy to wystarczy?? ew myslalem nad testosterolem.. chociaz nie jestem przekonany do jego dzialalnia.. mam 19 lat i nie jestem poczatkujacym ani sezonowcem.. jesli ktos nie chce mi pomoc to niech w ogole sie nie wpisuje. z gory dzieki!

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
Ankieta to cos poradzimy

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Tak + kreatyna. Bez środka z Megabolu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13433
elff po co ankieta skoro pyta tylko o odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
chodzi mi tylko czy to zredukuje skutki uboczne cyklu.. po prostu czy tylko po cyklu metka 15mg na dzien mogie zastopic clomid tt i zma i czy to zda egzamin..

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Napisałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
i oczywiscie pod koniec cylku zaczne kreatyne.. konkretnie 250g hi tec creatine powder.. do tego od poczatku cyklu odzywka bialkowa, witaminy i chyba jeszcze gainbolic olimpu kupie.. cos jeszcze radzicie dodac?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
dobra.. dzieki

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
do tej metki bym wziol 6 tablet clomidu chyba ze nie masz to wez jakiegos tribusa powinno byc git no i suple na spadki. A ankiete potrzebowalem czy jechal jakies wczesniej cykle

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13433
skoro pisze ze wzial 50 tabsow 10mg tygodniowo to raczej napewno jego pierwszy cykl prawda? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17563
tzn jeszce nie wzialem.. od wrzesnia bede brac.. tak to moj pierwszy cykl.. do clomidu nie mam dostepu.. samo metke bylo ciezko zalatwic

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie odnosnie metanabolu

Następny temat

Jakie mieliście efekty po winstrolu w tabsach

WHEY premium