sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

odblok po 250 tygodniach cyklu bez hcg

Wysłana -
To widzę że organizm ładnie zareagował. Nie każdy ma to szczęście i niektórzy po tak długim przyjmowaniu SAA bez hcg już nigdy się nie odblokują.
Wysłana -
cantona4
to ile cloma poszło do tej pory skoro planowo miałes 300 zjeść. i jak możesz napisz przez jak długo dawałeś 100mg

Zjadłem około 230 tab. cloma. Przez pierwsze 2 miesiące leciały po dwie pòźniej po jednej, pòźniej znowu na 2 na jakiś czas i przez ostatnie miesiące po jednej. Lekarz mi mòwił że liczy się jak długo stosujesz clom a nie jaka dawka. Na taki długotrwały cykl trzeba liczyć 5-6 miesięcy na clomie. Jak widać po moich wynikach trzeba nie rezygnować nawet jak test jest bliski zera jak u mnie i dalej ładować clom do skutku bo zawsze jest szansa że zaskoczy.
Po jakim czasie jest sens ponowić wyniki, doktorek chyba mòwił że po 2 tygodniach ale nie pamiętam dokładnie


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-12 21:11:32
Wysłana -
Czyli lekarz wygral zaklad?Ruszylo?
Wysłana -
WillBeP
Czyli lekarz wygral zaklad?Ruszylo?

To tylko o nim świadczy że ma doświadczenie z koksownikami (: czy wygrał to się przekonam jak zrobię wyniki za 2 tyg. bo zawsze może mi organizm psikusa zrobić. Bardzo się cieszę ze swojej decyzji a o tak małych spadkach i tak dobrym samopoczuciu w życiu nie marzyłem Koksowanie nie jest takie straszne jak je malują skoro u mnie po 5 latach bombardowania wszystko tip top i nawet ròwnowagę hormonalną złapałem
Ja byłem pewny że jądra nie wyprodukują testa bo 5 lat były uśpione i nie było żadnej stymulacji. Dziwne że lekarz od początku mòwił że to że nie leciało hcg nic nie znaczy(:
Prawdopodobnie jest jak wspominał Miczel, że u mnie jest inaczej bo pòźno się za koks złapałem bo coś koło 25 roku życia, gdybym wcześniej bombardował prawdopodobnie bym zniszczył to i owo ale to tylko gdybanie napewno mam farta


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-12 21:27:43
Wysłana -
Dokładnie , clom trzeba długo i nie potrzeba mega dawek jak to się kiedyś stosowało
Wysłana -
Nieźle, mało kto chyba dawał Ci szanse na powrót. Swoją drogą to mnie pociesza, bo sam jestem w trakcie odbloku po kilku latach grubszego ładowania. Ja lecę trochę inną taktyką, ale u mnie generalnie chodzi o przywrócenie płodności i po wykonaniu zadania wracam na bombe.
Wysłana -
W lipcu mi stuknie 5 lat na soku. Test non toper w dawkach tygodniowych okresowo wysokich i niskich od 300mg/tydz do 3g/tydz.
W okresach gdy test był około 500-1000mg wbijałem hcg w dawkach 5000j w pn (tak, cała ampa jednorazowo) i w czw i do tego clom 50mg.
Tak się składa że będąc dwukrotnie w okresie test+npp+tren i w/w hcg+clom pstryknąłem dwójkę zdrowiutkich dzieciaków żonce (w 2gim - 4tym roku cyklu).
Planuję w sierpniu odblok. Ten temat jest zagrzewający do podjęcia próby. Jest tylko jedna różnica. Ja nie chcę zejść i być off na stałe. Myślę bardziej o odpoczynku, żeby znów reagować dobrze na towar, a towar mam 1 klasa, ale na niego reaguję już słabo. Poza tym zrosty są zmorą. Nie mam gdzie wbijać. Jak wbiłem 2 miechy temu w łydkę, bo tam zrostów brak, to skończyłem tygodniowym pobytem na SORze i zagrożeniem odjęcia łydki bo była jak moje udo.
Pomijając...fajnie czytać że ktoś się zebrał do PCT po latach. Zobaczymy jakie nastawienie będzie u mnie w sierpniu.
Strona 9 z 9
Dodaj odpowiedź