SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po 250 tygodniach cyklu bez hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
To widzę że organizm ładnie zareagował. Nie każdy ma to szczęście i niektórzy po tak długim przyjmowaniu SAA bez hcg już nigdy się nie odblokują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
cantona4
to ile cloma poszło do tej pory skoro planowo miałes 300 zjeść. i jak możesz napisz przez jak długo dawałeś 100mg

Zjadłem około 230 tab. cloma. Przez pierwsze 2 miesiące leciały po dwie pòźniej po jednej, pòźniej znowu na 2 na jakiś czas i przez ostatnie miesiące po jednej. Lekarz mi mòwił że liczy się jak długo stosujesz clom a nie jaka dawka. Na taki długotrwały cykl trzeba liczyć 5-6 miesięcy na clomie. Jak widać po moich wynikach trzeba nie rezygnować nawet jak test jest bliski zera jak u mnie i dalej ładować clom do skutku bo zawsze jest szansa że zaskoczy.
Po jakim czasie jest sens ponowić wyniki, doktorek chyba mòwił że po 2 tygodniach ale nie pamiętam dokładnie


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-12 21:11:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Czyli lekarz wygral zaklad?Ruszylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
WillBeP
Czyli lekarz wygral zaklad?Ruszylo?

To tylko o nim świadczy że ma doświadczenie z koksownikami (: czy wygrał to się przekonam jak zrobię wyniki za 2 tyg. bo zawsze może mi organizm psikusa zrobić. Bardzo się cieszę ze swojej decyzji a o tak małych spadkach i tak dobrym samopoczuciu w życiu nie marzyłem Koksowanie nie jest takie straszne jak je malują skoro u mnie po 5 latach bombardowania wszystko tip top i nawet ròwnowagę hormonalną złapałem
Ja byłem pewny że jądra nie wyprodukują testa bo 5 lat były uśpione i nie było żadnej stymulacji. Dziwne że lekarz od początku mòwił że to że nie leciało hcg nic nie znaczy(:
Prawdopodobnie jest jak wspominał Miczel, że u mnie jest inaczej bo pòźno się za koks złapałem bo coś koło 25 roku życia, gdybym wcześniej bombardował prawdopodobnie bym zniszczył to i owo ale to tylko gdybanie napewno mam farta


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-12 21:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Dokładnie , clom trzeba długo i nie potrzeba mega dawek jak to się kiedyś stosowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
Nieźle, mało kto chyba dawał Ci szanse na powrót. Swoją drogą to mnie pociesza, bo sam jestem w trakcie odbloku po kilku latach grubszego ładowania. Ja lecę trochę inną taktyką, ale u mnie generalnie chodzi o przywrócenie płodności i po wykonaniu zadania wracam na bombe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
W lipcu mi stuknie 5 lat na soku. Test non toper w dawkach tygodniowych okresowo wysokich i niskich od 300mg/tydz do 3g/tydz.
W okresach gdy test był około 500-1000mg wbijałem hcg w dawkach 5000j w pn (tak, cała ampa jednorazowo) i w czw i do tego clom 50mg.
Tak się składa że będąc dwukrotnie w okresie test+npp+tren i w/w hcg+clom pstryknąłem dwójkę zdrowiutkich dzieciaków żonce (w 2gim - 4tym roku cyklu).
Planuję w sierpniu odblok. Ten temat jest zagrzewający do podjęcia próby. Jest tylko jedna różnica. Ja nie chcę zejść i być off na stałe. Myślę bardziej o odpoczynku, żeby znów reagować dobrze na towar, a towar mam 1 klasa, ale na niego reaguję już słabo. Poza tym zrosty są zmorą. Nie mam gdzie wbijać. Jak wbiłem 2 miechy temu w łydkę, bo tam zrostów brak, to skończyłem tygodniowym pobytem na SORze i zagrożeniem odjęcia łydki bo była jak moje udo.
Pomijając...fajnie czytać że ktoś się zebrał do PCT po latach. Zobaczymy jakie nastawienie będzie u mnie w sierpniu.

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Rarytas może pokusisz się o jakieś podsumowanie? Wrzuciłeś badania z 12 czerwca, jako tako wszystko w widełkach, ale co było dalej? Odstawiłeś tego cloma? I co działo się z wynikami po odstawieniu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Również jestem ciekaw jak to wygląda teraz u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
Mam pytanie odnosnie potomstwa, czy udało Ci sie strzelić dzieciaka na tak dlugim cyklu? jestem ciekaw jak tesc dziala na płodność.
Pytam ponieważ juz jakis czas jestem na bombie a za pare lat planuje jakiegoś malucha, i sie zastanawiam czy schodzić czy nie.


Zmieniony przez - Endrjuu89 w dniu 2017-08-28 16:06:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przegiełem z inhibitorami aromatazy.Prawie brak estrogenu.

Następny temat

Genamed 2015-2019

WHEY premium