SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po 250 tygodniach cyklu bez hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
rarytas1
Sorki że tak późno ale nie wiedziałem że mój temat ożył :)
Od okresu gdy odstawiłem clom i badania wyszły super nie robiłem kolejnych bo wszystko jest dobrze. Treningi, masa, siła utrzymują się na nieprzewidywanie wysokim poziomie ale to dlatego że micha, suplmentacja, i wszystko inne jest trzymane. Oczywiście wracam do saa bo mnie ciekawi jak zareaguję po ponad rocznym ofie no i tęsknię za progresem bo wiem że obecna forma to szczyt naturala a trening dla podtrzymania zaczyna być nudny. Na saa wejdę w okolicach marca. Przed bombą zrobię badanka i wrzucę.

Wydaje mi się że po wieloletnim ładowaniu mało spadło bo organizm uznał tak długo utrzymywane gabaryty za swoje.
Mój trening jest krótki za to z ciężarami w okolicach cyklowych bo tylko to trzyma gabaryty




Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-09-29 22:23:26


Pamietam ze jeszcze niedawno koty darlismy bez sensu ale fajnie sie czyta takie rzeczy bo malo kto tuataj tak rzeczowo opisuje i dzieli sie wiedza.
U mnie po 5 latach praktycznie balangi na przemian z krótkimi cyklami tez 110-115kg na wadze i ponizej 46-47 reka nigdy nie spadla, gorzej z talia
Wiec masz racje gabaryty przy treningu akurat u mnie 3x w tygodniu typowo 6-8 ruchów takze sie utrzymały

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-29 22:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Po raz kolejny utwierdzam sie w przekonaniu ze nie warto schodzic z bomby. A na zagranicznych forach kiedy przedstawialem plan cyklu na 1-2lata zbylem bezprecedensowo bluzgany ze cykl 8tyg i odblok a ja jestem idiota

A jak slysze ze w PL wiedza o saa raczkuje w porownaniu z zachodem czy USA to poprostu sie nie zgadzam.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-09-30 00:51:44
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Po ponad rocznej przerwie rozpoczynam profilaktykę prozdrowotną. Początkowo testosteron 500 na tydzień. Przed cyklem wszystkie wyniki w normach. Tak jak poprzednio nie będę wbiła hcg a odblok zlecę specjaliście. W planach 9 miesięcy ładowania później minimum rok offu ale to tylko plany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jakiemu specjaliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16042 Napisanych postów 18027 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196311
Rarytas jak możesz to rozpisz jak dokładnie wyglądał ten odblok.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13515
Tez jestem Ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Witam czy pomoże ktoś w odblokowaniu mi się brałem przez ostatnio okres omke 2ml co 5 dni boldka 2 ml co 3 dni metę 100 szt oraz oxe 100 szt. Potrzebuje pomocy i wiedzy żadne efekty już nie idą więc wydaje mi się to mi czas na odblokowanie się.
Jeśli nie ma ktoś ochoty na pomoc to nie po prostu nie komentuje lub powie mi co dokladni3 napisać jak zinterpretować żebyście mogli mi pomóc z góry bardzo dziękuję;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Szynasłońsk
Witam czy pomoże ktoś w odblokowaniu mi się brałem przez ostatnio okres omke 2ml co 5 dni boldka 2 ml co 3 dni metę 100 szt oraz oxe 100 szt. Potrzebuje pomocy i wiedzy żadne efekty już nie idą więc wydaje mi się to mi czas na odblokowanie się.
Jeśli nie ma ktoś ochoty na pomoc to nie po prostu nie komentuje lub powie mi co dokladni3 napisać jak zinterpretować żebyście mogli mi pomóc z góry bardzo dziękuję;)
zaloz swoj temat z ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21
Czy mógłbyś mi napisać jak mam to zrobić bo jestem ciemny w tym temacie dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Na dole po prawej masz czerwoną ikonkę "nowy temat:, klikasz i dalej już chyba pójdzie łatwo. A i nie zapomnij o ankiecie:

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przegiełem z inhibitorami aromatazy.Prawie brak estrogenu.

Następny temat

Genamed 2015-2019

WHEY premium