SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po 250 tygodniach cyklu bez hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
Ludzie, co wy się podniecacie że odblok dobrze poszedł i po paru miesiącach wyniki są w normie. Poczekaj jeden z drugim co będzie się działo z organizmem za rok od odstawienia wszystkiego. Odstaw wszystko i dopiero sprawdz m.in. za pół roku jakie będziesz miał wyniki. Co ci dają wyniki na clomie? Zrób wyniki po roku na sucho to pogadamy. Przyjmijmy, że przykładowo nie będziesz miał możliwości odbloku (np. będziesz miał wypadek czy dostaniesz sanki) to po roku jesteś cieniem samego siebie, wrak. Sami sie oszukujecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
No to przecież po to odgrzałem temat żeby autor się wypowiedział jak to wygląda teraz a nie w czerwcu na clomidzie. Pomimo logowania się wczoraj w nocy nie odpowiada. To też jakaś odpowiedź :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
Ludzie lecą na bombie parę lat, a poźniej jakaś kontuzja, brak kasy i zaczyna się wielkie zejście. Dół taki w głowie, że zaczynają przynajmniej jarać zielsko albo pić alko, no chyba że lecą na antydepresantach. Pitol do wymiany, nic nie działa. Z wyglądu to zostają tylko chamskie tribale na łapach. Ostatnio widziałem takiego jednego, gruba upasiona mada, a za nim się ciągnęła sfochowana żona i trójka dzieci które trzeba wykarmić. A tak w ogóle, to ci ludzie co lecą kilka lat na bombie to jeszcze nie zdążyli się postarzeć, bo tak naprawdę koks w polsce jest powszechnie dostępny od około 20 lat. Więc ci ludzie mają teraz około 40 lat i lecą na bombie cały czas z jakimiś tam przerwami. Właśnie teraz dla nich dopiero zaczynają robić się problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Na pewno w wielu przypadkach tak właśnie jest. Wielu też i tutaj także na forum zdaje sobie z tego sprawę co ich czeka i deklarują, że dlatego nigdy z testa nie zejdą. Ale nie róbmy oftopa wciąż mam nadzieję, że rarytas zdecyduje się napisać dalszy ciąg historii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
Na 90% rarytas wrócił na bombe. Jeśli nie jest na towarze to jestem bardzo ciekawy jak sie sprawy maja. Do nikogo nic tu nie mam osoboście i nikogo nie oceniam. To jest kazdego prywatna sprawa co robi ze swoim zyciem. Po prostu tytul tematu bardzo zacheca. Jestem ciekawy jak po takim czasie zachowuje sie organizm itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Wtrace swoje 5groszy do tematu. Opisywalem kiedyś swój przypadek. Lecialem ponad 5lat na cyklu też. Hcg też nie było zbyt często podawane. Potem zszedłem z cyklu I zrobiłem odblok. I udało się. Byłem całkowicie off ponad 2,5 roku. Testosteron i reszta hormonów w normie. Teść oczywiście nie był wysoko jednak w normie. Odblok też ciągnął kilka miesięcy razem. Co prawda znowu jestem na bombie, ale to świadomy wybór. Człowiek tęskni za tym wszystkim jednak. Ale wiem, że się da ☺️
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Oczywiście, że się da, ciało ma niesamowite zdolności regeneracyjne.
Koledzy wyżej mają spostrzeżenia jak gimnazjaliści.
Jak ktoś idzie spasiony z trójką dzieci, a wiadomo, że bywał na bombie, to oczywiście wina bomby, he, he, he.
Ale jak połowa społeczeństwa jest spasiona i chora i nigdy na soku nie była, tego już się nie mówi...
Popatrzcie na Doriana, Arnolda, Sylwka Stalone czy Sheana Penna, chłopaki kwitną w wieku 65+, a całe życie na bombie.
Tylko to trzeba mieć w głowie, ćwiczyć, trzymać michę i zarzucić sobie HTZ, bo czemu nie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
I z ciebie będzie taki Sylwek, Arnold czy Sean Penn? Zejdź na ziemię. Zresztą i tak nie jestem dla ciebie partnerem do rozmowy, ja dopiero w gimnazjum a ty już zdałeś do szkoły średniej heh. Jedyne co mnie interesuje w tym temacie to co tam u rarytasa, bo śledziłem ten wątek i brak mi tu epilogu ;) reszta rozważań zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Oczywiście, że nie jesteś partnerem do rozmowy, to nie do Ciebie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Sorki że tak późno ale nie wiedziałem że mój temat ożył :)
Od okresu gdy odstawiłem clom i badania wyszły super nie robiłem kolejnych bo wszystko jest dobrze. Treningi, masa, siła utrzymują się na nieprzewidywanie wysokim poziomie ale to dlatego że micha, suplmentacja, i wszystko inne jest trzymane. Oczywiście wracam do saa bo mnie ciekawi jak zareaguję po ponad rocznym ofie no i tęsknię za progresem bo wiem że obecna forma to szczyt naturala a trening dla podtrzymania zaczyna być nudny. Na saa wejdę w okolicach marca. Przed bombą zrobię badanka i wrzucę.

Wydaje mi się że po wieloletnim ładowaniu mało spadło bo organizm uznał tak długo utrzymywane gabaryty za swoje.
Mój trening jest krótki za to z ciężarami w okolicach cyklowych bo tylko to trzyma gabaryty


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-09-29 22:23:26
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przegiełem z inhibitorami aromatazy.Prawie brak estrogenu.

Następny temat

Genamed 2015-2019

WHEY premium