SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

od zera do armwrestlera :D

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Witam. Mój kumpel ma pare pytań a że nie ma neta pozwoliłem sobie go wyręczyć.

1. Jak wygląda trening w klubach armwrestlingowych?
2. Jakie są koszta trenowania w takim klubie i co prócz treningu taki klub oferuje?
3. Jak wygląda start w debiutach? Czy tam są goście długo związaniu siłowaniem czy też totalni amatorzy?
4. Mistrzostwa Polski amatorów a debiuty to to samo czy zupełnie co innego?
5. Jak wygląda droga zawodnika z amatora do zawodowca? Jak można zacząć startować w PAL czy Firmax PL?
6. Strasznie dużo jest różnych form statrów a to zwyłe starty amatorskie a to liga zawodowa polska, światowa itmax itd vendetta nemirof czym one się od siebie różnią?
7. Jak wygląda kwestia komisji antydopingowych? Na jakich imprezach są na jakich nie ma?
8. Czy Tomasz Szewczyk ma zamiar zwiększać kat wagową?
9. Jak wygląda sprawa otrzymania karty zawodnika? Gdzie i jak się o nią ubiegać i czy mpo dobrym miejscu na debiutach można taką otrzymać w sensie nagrody?
10. Jaki jest niezbednik każdego startującego? Czyli co powinno się mieć kiedy jest się na zawodach?

W góry dzięki za odp. :)
Pozdrawiam silnorękich

Najwyższa Izba Kontroli w głowie Ci pop******i...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
No ale to jest Babayev tak jak i Ty jestes fizycznie duzo silniejszy od rywali to wygrywasz z nimi ale patrzac na zawodnikow ktorzy nie sa tak wyrobieni nie maja tak opanowanej techniki ( nie moze sie skrecic w hak) mowie tu na swoim przykładzie czesto mi sie zdarzało ze przegrywałem z zawodnikami przez to ze oni sa szybsi i walcza na gore nie mam jeszcze tak wyrobionego skretu w hak ...a staje pozniej na bocznym stole z zawodnikiem ktory wczesnbiej wygrał ze mna juz doprowadzam do walki w hak i nie mam co robic z nimi jak wiatrak wiec wydaje mi sie ze łatwiej jest walczyc na gore niz w hak...sam zakres ruchu jaki zawodnik ma do wykonania po go walczacy na gore a walczacy w hak praktycznie od razu z prostych nadgarstkow wykonujemy gore (np.młotkowa) a do walki w hak jesczez musimy zkrecic naszego przeciwnika wiec trwa to dłuzej hmm wiadomo palce mocne ,nadgarstki juz jest trudniej ale tak jak wczesniej pisałem zakres ruchu na gore jest owiele mniejszy j jest trudniej.....mam nadzieje ze mnie zrozumiałes bo troche namotałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
Czy Twoj kolega ma blisko siebie jakis klub..?
Mistrzostwa Polski Amatorów to to samo co Debiuty startuja tam tez goscie co maja bardzo małe pojecie o armwrestlingu choc poziom jest wysoki
vendetta - 6 rundowy pojedynek walczacych ze soba 2 zawodnikow
nemiroff puchar swiata zawodowcow
na zawody musisz musisz miec stroj sportowy i dowod torzsamosci no i kase na wpisowe ( nien a wszystkie zawody)
najlepije poczyutaj strone www.armpower.net a znajdziesz tam odpowiedzi na pytania ktore zadałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48237
Postaram Ci się jakoś pomóc :
1. To zależy od klubu. Poszukaj w okolicy klubu na armpower.net. Pogadaj z trenerem lub doświadczonym zawodnikiem.
2.J.w.
3.Na debiutach mogą startować tylko ci, którzy nigdy nie startowali na wysokiej rangi zawodach(M.P.P.P.itd.)
4.To samo, tylko nazwa inna.
5.Zależy co rozumiesz przez "amator" czy "zawodowiec". Jeśli myślisz o zawodowcu jako o kimś, kto zarabia na tym, to droga wiedzie przez kontrakty walk zawodowych.Niewielu Polaków miało taką okazję.A jeśli zawodowiec to taki, kto jeździ na zagraniczne zawody,zdobywa doświadczenie,poświęca się itd. to tylko trening,trening i jeszcze raz trening Walki,zawody,wymiana doświadczeń itd.
6.Rangą Formą przebiegu zawodów, możliwością startu (czy można samemu się zapisać czy federacja wyznacza) trudno ogólnie określić,bo każde zawody się różnią. Jak już to konkretne przykłady.Z czasem sam się nauczysz
7.To zależy czy organizatorzy mają takie finanse Z reguły w Polsce nie ma, na zagranicznych zdarzają się, a na ME czy MŚ są.
8.Musisz się go osobiście spytać
9.Nagrody? hehe Nie, na pewno nie. Musisz być zapisany w klubie,wtedy wypisujesz formularz,dajesz zdjęcia,zaświadczenie lekarskie itd. Klub wysyła i finał.
10.Formę A tak serio to powinno się mieć : ocieplacz na rękę,żeby nie ostygła, po rozgrzewce , gumę do rozgrzewki, jakieś maści rozgrz.,przeciwbólowe, może być też zamrażacz , strój sportowy, coś na zagryzkę ...
To chyba wszystko

Pozdrawiam

Czy na prawde chcesz zmarnowac wszystko?
Czy potrafisz oprzeć się wyśmiewającym gwizdom?

Walczyć ponad wszystko gdy jest chwila zwątpienia
Pokonanie swych słabości to jest to co się docenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
heheeh dzięki. Wieszm u chodziło o coś w stylu kulturystyki są amatorzy i są pro czyli osoby z kartą zawodowego zawodnika! Bo przeważnie w sporcie masz przedział na amatorów i zawodowców. W boksie amator walczy w koszulce i kasku itd ma krótsze pojedynki a w zawodostwie inaczej kontraktuje się rundy sa inne pieniądze itd.
Gdzie on może zakupić taki ocieplacz? i jakie są ceny?

Najwyższa Izba Kontroli w głowie Ci pop******i...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48237
Jakiegoś konkretnego podziału nie ma. Tak jak pisałem - walki zawodowe,kontrakty,Puchar Świata Zawodowców,ale to jeśli ktoś jest naprawdę bardzo dobry,a nawet i tacy nie zawsze mają szansą,bo to władze typują zawodników. Ale typu karta zawodowca czy inne zasady to nie... Ocieplacz albo musi sobie sam uszyć albo czasami stoi sklepik na jakiś zawodach..A jeśli i to zawiedzie zgłosić się do siedziby w Gdyni..Na armpower.net jest adres e-mail w kontaktach. Co do cen to się nie orientuję...

Czy na prawde chcesz zmarnowac wszystko?
Czy potrafisz oprzeć się wyśmiewającym gwizdom?

Walczyć ponad wszystko gdy jest chwila zwątpienia
Pokonanie swych słabości to jest to co się docenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
ok dzięki :)

Najwyższa Izba Kontroli w głowie Ci pop******i...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Na pytania odpowiedzi padly jedynie uzupelnie ze Tomasz Szewczyk (ja ) jedynie na lidze wystartuje do 86 a takto juz nie planuje wiekszej wagi bo nie mam do takiej predyspozycji.
Mozna wiedziec dlaczego padło to pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
Ciekawe jaka moca bys dysponował wazac 90 kg ...a tak jesli moge jak juz sie uczypiliscie Tomka jaka była Twoja waga na PP..? ciekawi mnie czy byłes ciezszy od Piotrka Bartosiewicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Piotrek zbijal do 86 ja wazylem niecale 83 kg
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
yhyto 3 kg roznicy bardzo duzo ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Waga sie nie liczy, przegralem z nim i tyle, ale bedzie rewanz
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LUCJAN FUDAŁA NADZIEJĄ POLSKIEGO ARMWRESTLINGU

Następny temat

Pytania 2

WHEY premium