SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

od kiey zaczac

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam taki proste pytanko od kiedy zaczac koxowac ?? tz ile najlepiej miec tal i jaki staz za odp z gory dziekuje

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Odpowiedz jest prosta-im pozniej zaczniesz,tym lepiej bedzie dla Ciebie. Ja pierwszy koks zarzucilem w wieku 26lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
patrząc na twoje wyniki(43 w bicu:) to nie widze sensu brania koxów, jesteś młody a tu takie wyniki(chyba ze juz brałeś jakieś koxy?)-pocwicz jeszcze z 2-3 lata na suplach i wtedy jak bedziesz jeszcze nie zadowolony ze swoich wynikow to pomyślisz o jakichs mocniejszych rzeczach.

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odp a co do koxy to bralem ale naprawde sladowe ilosci i czego teraz zaluje a co do bicepsa to jakies wyjatkowe zdolnosci mam bo moge robic jedna cwiczenie tygodniowo na bicepsi on tak czy siak rosnie w momecie gry bralem kreatynke z geinerem to tak mi urusl ze mam delikatne rozstepy wiec :) cos musze na to poradzic az strach brac koxu :) bo biceps bede mial wiekszy niz udo :)

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2371
to czy kiedy i wogóle będziesz brać koksiki to zależy tylko i wyłacznie od ciebie

KOKSY KOKSY KOKSY to jest to ......

I am / I can ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to juz wiem teraz chce sie dowiedziec kiedy jest do tego najlepszy wiek :) dzieki chlopaki za odpowiedzi :) SOG leciiii..............

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to sie oplaca

Następny temat

Anadrol

WHEY premium