SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

od czego zacząć odchudzanie?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
NICK: nk88
WIEK: 30
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:0

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 58
WZROST:157
OBWÓD RAMIENIA:29
OBWÓD ŁYDKI:36
OBWÓD UDA:57
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:91
OBWÓD TALI: 80
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:91

CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? schudnąć

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE:
PRZEBYTE KONTUZJE:
WADY POSTAWY:
ALERGIE:
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? co 3mce - takie tabletki
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA?nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) rok temu dieta bebio 1200k, ostatnio nic


****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - staram się jeździć na rowerze ok 60min 2-3 razy tygodniowo, ewentualnie jakieś ćwiczenia w domu


Pytałam wcześniej o ilość kalorii potrzebną do zgubienia paru cm. Ale zastanawiam się po przeczytaniu kilku artykułów mi poleconych, czy nie mam problemu z metabolizmem. Przytyłam kilka lat temu odżywiając się cały czas tak samo. Jakiś czas temu ograniczyłam ilość słodyczy, smażonych rzeczy, używam mało tłuszczu chociaż nie przestrzegam restrykcyjnie diety. Zależy mi na schudnięciu ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Jeśli chodzi o kalorie ciągle słysze co innego. Tu wyliczyłam PPM na 1250k, a CPM na 2112. Od ilu kalorii powinnam zacząć? Czy konieczna jest jakaś restrykcyjna dieta? Jeśli chodzi o ruch to rower/bieganie, ćwiczenia domowe mogą być? Nie mam zbytnio czasu na trening na siłowni i szczerze mówiąc nie przekonuje mnie też to. Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
Dziękuję. Jeśli chodzi o bialko zmienię to. Kurczak, ryby itp też będą ale nie lubuje jeść codziennie tego samego także będę dalej kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
Mój dzisiejszy jadłospis wygląda tak: https://potreningu.pl/profile/nk88 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
Wiem że za mało kcal ale nadal nie wiem ile powinno ich być. Muszę jeść wiecej mięsa i ryb no i wiem że to co wprowdziłam też nie jest idealne, ale to akurat mam na dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
Cześć! Wrzuć proszę normalny zrzut z dziennika żywieniowego, nie każ wszystkim przechodzić do Twojego dziennika. Na pierwszy rzut oka tłuszczu mało, produkty przetworzone etc. Mogłabyś spokojnie zacząć od 1800-1900 kcal i zobaczyć jak bedzie szło. Nie chcesz siłowo - szkoda, ale zdecydowanie dodaj aktywnosć fizyczną. Jaką? Jaką lubisz i będziesz mogła wykonywać systematycznie, co najmniej 30 min dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
Dieta dodana. Jeśli chodzi o aktywność to narazie jazda na rowerze + ćwiczenia w domu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
Czyli na początek ok 1900k, obserwować i zmniejszać ewentualnie? Chyba w życiu tyle nie jadłam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nk88
Czyli na początek ok 1900k, obserwować i zmniejszać ewentualnie? Chyba w życiu tyle nie jadłam :)


tylko nie panikuj, bo waga na pewno skoczy, ale to to powinno być przejściowe
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
No właśnie ta ilość mnie przeraża, ostatnio jadłam 1200-1500k max ale ok spróbuje to czymś zapełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
zresztą Tobie odchudzanie nie jest potrzebne, a raczej rekompozycja

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
Z resztą z reguły się nie waże tylko sprawdzam cm tu mi zależy najbardziej-brzuch i boczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1312
Jeszcze jedno pytanie, zaczynam załóżmy od 1900k. Czy kalorie "zgubione" podczas ćwiczeń uzupełniać czy cały czas się trzymam początkowej wartości?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKA SERWATKOWE – DOBRY WYBÓR W KAŻDEJ SYTUACJI

Następny temat

NOWY PLAN TRENINGOWY

WHEY premium