SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki zawierają gluten?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Witam,

Otoz mam takie pytanie czy odzywki typu, bialko, gainery bulki zawieraja gluten?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
te ktore w skladzie maja tak zwane 'bialko z zarodkow pszenicy' czy tez bialko pszeniczne, roznie to nazywaja na opakowaniach, zawieraja gluten...olimp i bx nie ma w swojej ofercie takich produktow
1

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
w SP tego nie mają??
Bo nie pamiętam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
"olimp i bx nie ma w swojej ofercie takich produktow"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ni mo

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
ha, to nice. domyslam sie, ze jestes bezglutenowcem, jak ja
ja stwierdzilem, ze jezeli jest gluten, to malo i mam to gdzies, w sumie juz powoli przechodze na pszenne produkty.
a tu taka niespodzianka ;]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
ja dopiero zaczynam trzymac to cala dieta bezglutenowa ale juz ****a mam dosc thx za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
może trochę późno ta odpowiedź ale naprawdę warto zdementować

@emilooos - bezglutenowcem jesteś do końca życia, więc jeśli zawalisz dietę bezglutenową to prędzej czy później pojawią się objawy związane z chorobą
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2633
odiss nie znasz się to się nie wypowiadaj.

Bezglutenowcem możesz być do końca życia ale najczęściej z tego się wychodzi po okresie dojrzewania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
łowicke ma gluten hitec protein tez ma chyba dosypke pszenicznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
może nie precyzyjnie się wyraziłem miałem na myśli o Celiakie;

"Celiakia (choroba trzewna) nie jest alergią, choć często jest z nią mylona. Jest trwającą całe życie immunologiczną chorobą o podłożu genetycznym, charakteryzującą się nietolerancją glutenu - białka zapasowego zawartego w zbożach europejskich (pszenicy, życie, jęczmieniu, owsie). Działający toksycznie gluten prowadzi do zaniku kosmków jelita cienkiego, maleńkich wypustków błony śluzowej, zwiększających jego powierzchnię i odpowiedzialnych za wchłanianie składników pokarmowych. W efekcie pokarm wchłania się w minimalnych ilościach, co prowadzi do wystąpienia różnorodnych objawów klinicznych. Jedyną metodą leczenia celiakii jest stosowanie przez całe życie ścisłej diety bezglutenowej."

informacja pewna jak amen w pacierzu...
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Whey Amino 1000

Następny temat

Ile ma miarka?

WHEY premium