SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki przy refluksie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to z fartem w zyciu zycze jestes juz uwalony prawdopodobn8e do konca. poczytaj sobie o kumulowaniu sie gastryny przy tych lekach. dramat. odstawisz i efekt sie potenguje x10
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
No niestety nic na to nie poradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
E tam , zawsze możesz zabieg zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
W moim wypadku jest tak , ze stosuje sobie tylko doraźnie i nic mi się nie potęguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
narazie nie chce robić zabiegu jeśli pomaga mi farmakologia, za jakiś czas będę próbował brać leki co 2 dni i zobacze jak będzie - prowadzi mnie naprawę świetny lekarz więc liczę się z jego zaleceniami


Zmieniony przez - Siara_nh w dniu 2018-04-22 13:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Zainteresuj się tematem co może być przyczyną refluksu, nie zawsze to jest nadkwasota. A moim zdaniem branie IPP dzien w dzien to najwieksze g**** jakie człowiek może sobie zrobić bo możesz spowodować przerost sibo, candidy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
w moim przypadku mam zbyt luźny zwieracz przełyku/przepona i skąd moje dolegliwości a co kolega ma na myśli mówiąc

NicNieWiem
przerost sibo, candidy itp.
?? bo powiem szczerze że nic nie wiem na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7089
Popieram przedmówców, zacznij od czyszczenia z diety produktów które nasilają objawy a przy refluksie jest ich cała lista.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
sibo to przerost bakterii w jelicie cienkim a candida wystepuje naturalnie w kazdym organizmie ale jej przerost moze powodować problemy zdrowotne. zmniejszając aktywność kwasu solnego w żoładku dajesz im drogę do rozrostu, niemniej jednak jesteś pod kontrolą lekarza który powinien wiedzieć co robi i jego radami bym się sugerował. Polecam się zapoznać z tematem i przy najbliższej wizycie zapytać lekarza czy codzienne branie IPP w twoim przypadku nie przyniesie żadnych negatywnych skutków zdrowotnych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
Dzięki panowie za sugestie, faktycznie zweryfikuje swoją dietę i spróbuję stopniowo zmniejszyć ilość leków, tylko wtedy obawiam się że o odzywkach mogę zapomnieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maca, horny goat, tribulus

Następny temat

Białko kreatyna carbo

WHEY premium