SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywianie dla kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1801
Witam,
jak to jest z dziwczynami jeśli chodzi o odżywianie? Chodzi mi tu ww/b/t.
Weźmy tu klasyczny przypadek - dziewczyna która z dobrą figurą, uprawiająca od czasu do czasu jakiś sport. Czy np. dla takich osób też wchuwerzyć puszkę tuńczyka na noc i rano np. serek wiejski jest dobrze? (podałem przydłady najczęściej podawane w odpowiedziach). Będę wdzięczny jakby ktoś mógłby się na ten temat rozwinąć.



"Bóg bogaty w Miłosierdzie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podaję odpowiedź: węgle 33%, tłuszcze 33%, białka 33%. No cóż, jestem dziewczyną, właściwie starą d..., ale ze świetną figurą, którą się chwalę od lutego, nigdy wcześniej. Trenuję coś codziennie, choć od miesiąca już z umiarem. Kalorii nie liczę, ale ok. 3000 by się nazbierało...
Co proponuję dziewczynie? Tylko dietę Michela Montignac - opis metody przedstawił Rozek (za co mu dzięki). A ten tuńczyk czy serek wiejski na noc? Polecam jedno i drugie, ale bez chleba, nawet razowego. Najlepsze śniadanie - węgle, chude białka, albo tłuszcze i białka (jak nie ma treningu). Obiad - węgle, tłuszcze białka. Kolacja - białka, mało wegli, mało tłuszczów. Ważne jest tylko łączenie produktow i IG węgli, a nie kalorie. Odsyłam do Rozka, który to pięknie wytłumaczył.

Aleksandra Bil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1801
jaka stara d... rocznik 76 nie powiem najlepszy bo najlepszy 80' ale to nie daleko. dzieki sog 4you

"Bóg bogaty w Miłosierdzie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slodzik i dieta wegetariańska

Następny temat

Uczulenie na bialko ?

WHEY premium