SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki przy refluksie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
Witam
panowie ostatnio wróciłem na siłkę po dłuższej przerwie, chciałbym się wspomóc troche odżywkami , porblem w tym że mam refluks i przepuklinę przełyku , od kilka lat codziennie wcinam HELIDES 40mg ( lek z grupy IPP ) ogólnie jest dobrze ale chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś "rodzaj"/"typ" odzywkę które mi nie zaszkodzą, zaleząło by mi na białku
wiem ze kilka lat temu jakieś białko próbowałem i nie najlepiej się po nim czułem ale za pierdona nie wiem jakie było wiem ze kupe kasy kosztowało :D

mozecie coś doradzić? i czy jakaś kreatyna by siadła ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
Dzieki panowie, od przyszłego tygodnia zacznę brać leki co 2 dni i zobaczę jak będzie, co do białka biorę od wczoraj i puki co jest elegancko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Wszystkie możesz stosować , jeżeli bierzesz leki to nie ma problemu . Mam te same przypadłości od 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Zwykle wpc może być , zwykła kreatyna monohydrat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
ok dzięki


Zmieniony przez - Siara_nh w dniu 2018-04-18 13:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Mam refluks od małego i jedyne odzywki przy ktorych problemy sie objawiały to na ogoł przedtreningówki ktore po rozpuszczeniu sa jakby gazowane :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
a bierzez leki na refluks? generalnie ponoć 80% spoleczeństwa ma refluks ale nawet o tym nie wie :D nie karzy ma objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Awaryjnie mam przepisany Mesopral ale odkad jestem na ujemny bilansie kalorycznym to nie zdarzyło mi sie go uzywac. Dodatkowo u mnie wiekszosc objawow byla spowodowana bardzo szybkim jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
to ja mam leki codziennie przez kilka lat i nie mogę odstawić bo już mnie męczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
inhibitory pompy?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 247 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3833
dokładnie tak Helides 40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maca, horny goat, tribulus

Wiecej