SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oczyszczanie jelit domowymy sposobami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
ostatnio sie dowiedziałem ze jak sie bierze jakies odrzywki, suplementy, witaminy w tabletkach to nie wiadomo czy to sie wchłonie.nawet jeśli to bedziemy brać to nie wiadomo czy to coś bedzie dawać jeżeli mamy ''zapchane'' jelita. znacie może jakieś domowe sposoby na oczyszczenie jelit?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
wypij sobie kefirek apotem mocna kawe to cie przeczysci ps zapchane jelita ciekawe co ktos mial na mysli
1

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jest w tym troche moze i prawdy, dzisiejsze jedzenie jest przetwarzane, pelno w nim chemi i pozbawione błonnika, taka mieszanka jest zabójcza dla jelita(grubego), na scianach jelita tworzą sie kamienie kałowe, resztki gnijącego pokarmu, czasami takie kamienie dochodzą do paru kilogramów.
Czasami obwisły brzuch to wlasnie skutek takich kamieni, zapchane jelito moze uciskac na inne narządy i pogarszac samopoczycie.
Domowym sposobem to nie wiele sie ździala, najlepszy zabieg to HydrokolanoTerapia ale nie wiele chyba szpitali czy innych instytucji sluzby zdrowia to wykonuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
tak racje brak blonika w pokarmach przyczynia sie do powstania raka jelita grubego
1

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=25093 

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik-opis, przyczyny, objawy, leczenie

Następny temat

Lekarz sportowy w Warszawie??

WHEY premium