SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ochotnik-poborowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
mam pytan kilka odnosnie ochotnikow po pierwsze czy na bank bede mogl sobie wybrac jednostke czy ktos mi powie ze mam do wyboru opole oraz opole no i jeszcze moge do opola pujsc jak bede chcial

drugie pytanie jak na takich gosci patrza w woju bo tam z tego co sie orientuje to kazdy odlicza dni do cywila a tu jakis gosciu sam sie zglosil czy nie uwazaja go za d****a?

z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 314
Panowie dla absolwentów studiów wyższych (mgr) od ubiegłego jest szansa dostać się do rocznego Studium Ofcerskiego we Wrocławiu. Jak dacie do wyszukiwarki to będzie sporo informacji. Egzamin jest z WF i angielskiego a miejsc dużo więcej niż chętnych!!!!!

Ja co do tego eksperymentu mam mieszane uczucia ale jak ktoś ma naprwdę jaja i zainteresownia naprawdę ukierunkowane na wojaczkę to może będzie z niego dobry oficer?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Witaj
Wbrew wszelkim opiniom obiegowym obecnie połowa to ochotnicy:) Więc nie bedzie z tym problemu. A z wyborem jednostki to nie zawsze tak jest, chyba, że możesz wybrać sobie dział, np. kierowca czy nurek, marynarz itd, ale miasta i tak dokładnie nie będziesz mógł znać zanim nie dostaniesz biletu.
pozdrawiam

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
a gdzie bys chciał isc?
jakbys im pomachał jakimś papierkiem ze jestes na przykład alpinista to pewnie byłoby łątwiej

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2444
O ochotnika nie masz sie co martwic jak kolega napisal wczesniej prawie wszyscy to ochotnicy.Jezeli chodzi o wybor jednostki zalezy to od wku w moim przypadku bylo tak ze moglem sobie wybrac miedzy 3 jednostkami wybralem oczywiscie ta najblizej domu:) radze unikac jednostek malych i polozonych w lesie bo dojazd jest koszmarny a i na staleczke nie ma gdzie wyskoczyc.Jezeli masz prawo jazdy katB staraj sie na szkolke dla kierowcow, za darmoszke zrobisz katC a to pozniej w cywilu sie przyda jakbys nie zostawal w woju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie a jak to jest !! Zgłaszam się do wojska !! Mam mature szkonczone liceum wojskowe (zakładam ) odbywam służbe i co dalej , co trzeba zrobić zeby starać się o służbe kontraktową (ile mam szans w % że mnie zostawią na kontraktową , trzeba złozyć podanie czy coś takiego !! jak by mi mógł ktoś przybliżyć to z góry dziękuje !!


Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2444
Szanse jakie masz na pozostanie zaleza tylko i wylacznie od dowodcy jednostki oraz od obsady etatowej jednostki, poniewaz jezeli zamierzasz zostawac musisz miec jakis etat,ja osobiscie nie zostalem po skonczonej sluzbie zasadniczej poniewaz jednostka nie miala dla mnie etatu wiec bylem im niepotrzebny a poza tym sami nie wiedzieli co przyniesie nowa reforma wiec nie zostawiali nikogo.Teraz jestem w cywilu i po prostu skladam papiery w wku i staram sie o kontrakt.Zasady naboru do sluzby kontraktowej podawalem w innym poscie byl tam link do dziennika ustaw gdzie jest wszystko wyjasnione.pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KOGUT83 mógłbyś podać przynajmniej tytuł postu żebym mógł znajść ten link z zasadami naboru do służby kontraktowej ! odwdzięcze się sogiem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
zdaje sie ze to w szkoly podoficerskie bylo

no dzieki za odpowiedzi

chcialbym sie do 6bdszu dostac ale to blisko domu raczej nie jest

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Jeden kolega zgłosił sie na ochotnika i poszedł do Lublińca .
Ale on był po studiach więc to troche inna sytuacja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
No spoko, tylko co on w tym Lublincu bedzie robil? Gotowal i obieral ziemniaki? Z tego co slyszalem to w Lublincu wszystkie jednostki bojowe sa juz uzawodowione.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
tez tak slyszalem ale moze to bylo wczesniej uzawiodowiono jednostke chyba w zeszlym roku dopiero

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Kalafior" - chrońcie uszy

Następny temat

Egzamin Karate Kyokushin

Wiecej