SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena diety i suplementacji

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monohydrat bierz w dnie treningowe tylko po treningu, zas cell pumpa przed treningiem lub przed snem w dni nietreningowe.

Carbo bx zawiara dodatkowe porcje rybozy i jej prekursorow.


Jajka polecam jesc cale, wszystko co wartosciowe jest w zoltku, po za tym bv bialek jaja to ponizej 80, zas zoltko ma najlepszy sklad aminokwasowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
-monohydrat j/w badz jako dodatek do porcji cell pumpa 2x2g[dzien treningu] 1x2g dzien nietrenigwy
-Przed treningiem nie bierz kreatyny
>>>Uwaga ogolna - moze poczekasz troche jeszcze z ta kreatyna [dluzej niz 2 tygodnie] im dluzy odstep czasu tym lepiej zadziala
-Carbo olimpa i biogenixa w opakowaniu 6kg wychodza podobnie cenowo [olimp troche taniej] wiec mysle, ze mosze teraz dla odmiany sprobowac biogenixa
-wybierajac inna kreatyne niz monohydrat napewno poczujesz roznice np. w zdecydowanie mniejszym nawodnieniu komorek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
ja bym radzil 3 miesiące poczekac na cykl z kreatyną, za krootkie masz przerwy !!

Carbo Bx jest pare zlotych drozsze, radze je kupic,

Co do bialka, to nie patrz na BV jest to wskaznik dla zwierząt. Białko radzilbym System Protein 80, doozo lepiej wychodzi(pod względem cenowym, pod jakosciowym nie ma rooznicy).

pozdrawiam


Zmieniony przez - Strongbart w dniu 2004-07-09 09:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
SP80 jest to mieszanka szybko wchanialnego bialka serwatki i wolno wchanialnego bialka jaj. lobo1 serwatke stosuje rano, przed treningiem i po treningu czyli wtedy kiedy szybkosc wchaniania ma spore znaczenie, przed snem bierze bialko jaj - czyli wszystko jest ok. Jedyne co moglby jeszcze zrobic to zamienic serwatke po treningu na bialko jaj - pozatym wszystko jest ok. rozpisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
dobra anar jesli tak lepiej ,to niema sprawy,dzis po treningu zmieszam 15 gram izolatu serwatki z 15 gram egg protein 95%+carbo oczywiscie,no i dzis odpuszcze se poraz pierwszy te 40 gram carbo w czasie treningu,zwiekszajac troszeczke dawke carbo przed treningiem,tj,np.zamiast 40 gram walne se 60 gram carbo(+15 gram izolatu +pare bcaa+5 gram l-glutaminki i taurynke jak zwykle).dzis plecy+brzuch+lyda+30 min rowerek(ze 3 razy w tygodniu jak se pokrece po treningu na rowerku,albo na czczo w dzien wolny od treningu, to odrazu lepiej sie czuje,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
moowilem Ci ze nie powienes brac takich duzych dawek weglowodanoow podczas treningu, daj 20-25g Carbo.

Przed treningiem nie czujesz sie przymulony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
hej strongbart,ale ja wlasnie tak jak napisales niestosuje juz carbo podzas treningu,zle przeczytales,robie sobie mieszanke carbo z serwatka przed treningiem i po treningu,a podczas juz nie pije carbo jak pisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
o kurde,ale sie dzis naczytalem artykulow z forum az mi galy pekaja,ale zrobie wszystko by dieta i suplementacja byla optimum,z tego co przeczytalem to widze ze nieznalem wszystkich zalet suplementu jaki stoi u mnie na polce,mianowicie oleju mct,czy naprawde dziala on tak rewelacyjnie,tj,wchlania sie natychmiastowo,nieodklada w tluszcz,ochrania miesnie,pozwala lepiej dotrzec skladnikom gzie trzeba,i nie zwalnia metabolizmu jak inne tluszcze?bo od wczoraj,po ujrzeniu artykulu anara co do jego stosowania,dodaje go do kazdej porcji odzywki(mix carbo+izolat serwatki)tj.z rana przed sniadaniem:carbo 30 gram+serwatka30 gram+mct 5gram,przed treningiem:carbo 50 gram+20 gram seratka+5 grammct,po treningu:carbo 90 gram+serwatka 30 gram+5 gram mct,i zastanawiam sie czy moge go dodac takze do porcji bialka egg protein przed spaniem?czy na wieczor odpuscic?anar,strongbar,co wy na to?bo na was licze,oczywiscie daje go takze,jak mi napisal anar do kazdego posilku,oprocz sniadania bo tam anar rozpisal mi oliwe z oliwek,moje drugie pytanie dotyczy tego jak powinienem stosowac bcaa , l-glute,i tauryne w dzien woly od treningu,no i napisz mi ostatecznie anar zanim wybiore sie na zakupy czy dwie paczki cell pumpa mi stykna na ten cykl kreatynowy,bo monhydratu to se kupie z 0,5 kg bo i tak to kiedys wciagne,no i czy na pewno cell pumpa,czy moze creafusion czy jakies inne nowinki?mam prosbe do was jeszcze anar i strongbart,czy uwazacie ,ze jest jeszcze cos co warto dokupic do mojej suplementacji,czy obecna w polaczeniu z moja dieta jest wystarczajaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
o kurde,ale sie dzis naczytalem artykulow z forum az mi galy pekaja,ale zrobie wszystko by dieta i suplementacja byla optimum,z tego co przeczytalem to widze ze nieznalem wszystkich zalet suplementu jaki stoi u mnie na polce,mianowicie oleju mct,czy naprawde dziala on tak rewelacyjnie,tj,wchlania sie natychmiastowo,nieodklada w tluszcz,ochrania miesnie,pozwala lepiej dotrzec skladnikom gzie trzeba,i nie zwalnia metabolizmu jak inne tluszcze?bo od wczoraj,po ujrzeniu artykulu anara co do jego stosowania,dodaje go do kazdej porcji odzywki(mix carbo+izolat serwatki)tj.z rana przed sniadaniem:carbo 30 gram+serwatka30 gram+mct 5gram,przed treningiem:carbo 50 gram+20 gram seratka+5 grammct,po treningu:carbo 90 gram+serwatka 30 gram+5 gram mct,i zastanawiam sie czy moge go dodac takze do porcji bialka egg protein przed spaniem?czy na wieczor odpuscic?anar,strongbar,co wy na to?bo na was licze,oczywiscie daje go takze,jak mi napisal anar do kazdego posilku,oprocz sniadania bo tam anar rozpisal mi oliwe z oliwek,moje drugie pytanie dotyczy tego jak powinienem stosowac bcaa , l-glute,i tauryne w dzien woly od treningu,no i napisz mi ostatecznie anar zanim wybiore sie na zakupy czy dwie paczki cell pumpa mi stykna na ten cykl kreatynowy,bo monhydratu to se kupie z 0,5 kg bo i tak to kiedys wciagne,no i czy na pewno cell pumpa,czy moze creafusion czy jakies inne nowinki?mam prosbe do was jeszcze anar i strongbart,czy uwazacie ,ze jest jeszcze cos co warto dokupic do mojej suplementacji,czy obecna w polaczeniu z moja dieta jest wystarczajaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olej mct faktycznie dziala antykatabolitycznie i szybko sie wchlania, ale stosowalbym go ostroznie, poniewaz sa przypadku gdzie przy nadmiernym jego stosowaniu moze sobie rozregulowac metabozlim.. Ja proponuje brac 3 razy dziennie rano przed lub po treningu i przed snem.

Diwe paczkie cell pumpa na spokojnie stykna, bierzessz ok. 20g w dni treningowe i 10g w beztreningowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać BCAA, Creapure Citrate, Tribusteron 90,CLA, ZMA,Glutagenix i L-Glutamine4000

Następny temat

Ogólna konsultacja...

Wiecej