SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obwod w klasie sie nie zwieksza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Płeć : m

Wiek : 20

Waga : 80

Wzrost : 176

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 9msc

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : domowa silka, lawka regulowana, gryf prosty, lamany, hantle, drazek

Dieta : jest

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy : dużo

Ostatnio przerabiany plan: split teraz wczesniej gora dol

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): wyciskanie 90, martwy z 130


Witam, mam pytanie. Otoz nie wiem co jest nie tak, ze w klacie mam 100cm od 3 miesiecy. Zmienialem juz plany treningowe, stosuje progresje, aktualnie od niedawna jestem na splicie gdzie priorytet ustawilem na klate i nadal nic. Dieta jest, ilosc bialka odpowiednia, no i np lapy stopniowo rosną po kilka mm, ale klata stoi cały czas w miejscu. Aha i ogolnie z wyglądu jest duzo lepiej, widze ze skupianie sie glownie na klacie dalo rezultaty bo jest bardziej nabita i wyglada dobrze, ale w CM stoi cały czas. Nie wiem jak to działa i nie wiem w ktorych miejscach ona sie poprawia, ze obwod wciaz jest taki sam(mimo tego ze wizualnie widac progres) ktos, cos?

aktualnie robię PON, PIĄTEK

4x8 plaska
4x8 skos hantle
4x8 rozpiętki

GŁÓWNIE CHODZI MI O TO, ZE KLATKA WYGLADA DUZO LEPIEJ Z TRENINGU NA TRENING ALE W OBWODZIE NIC NIE PRZYBYWA..


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-08 22:20:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Musisz w takim razie zweryfikować cały plan bo to nie tylko klata, ale i grzbiet stoi w miejscu bo obwód w klacie to nie tylko sama klata.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Jeśli chodzi o plecy to głównie przykładam się do martwego ciągu. Poza tym oczywiście jest drążek szeroko, z tym, że robię aktualnie max 5 serii po 3 powtórzenia, ale nadal uwazam ze jest to sto razy lepsze niż bawienie sie w te podciagania negatywne, bo jak sobie tylko myślałem, ze znowu bede musial sie bawic w te negatywne powtorzenia to odechciewalo mi sie przychodzić na trening. Jest to bardzo nieprzyjemne i monotonne wykonywanie podciągnięć. Dlatego tez wole dokladac to jedno powtorzenia w ktorejs ze serii i tak stopniowo progresowac. Od 2 treningow zaczalem robic wioslowanie sztanga ale podchwytem bo podobno jest to duzo lepsze niz nachwyt. :D


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-09 12:26:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sam obwód to nie wszystko, liczą się proporcje, masa Cia nie idzie to za mało kalorii dostarczasz by rosnąć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Na pewno lepsze jest pełne podciąganie niż same negatywy to nie ulega wątpliwości i dobrze robisz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
nie no wsuwam teraz z 3,8k kcal, waga idzie stopniowo do gory w pasie 88-89 mniej wiecej sie utrzymuje wiec sie nie zalewam, ale waga idzie do gory. Mowie, widac roznice w wygladzie, ale na centymetrze niekoniecznie, byc moze to jest kwestia plecow, bo po 3 powtorzenia jesli chodzi o podciaganie to nie jest zbyt duzo, ale za jakis rok bede robil te 5x8, moze z biegiem czasu sie to poprawi :D


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-09 12:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Spokojnie daj sobie czas. Ważne, że już jesteś w stanie wykonać pełne powtórzenia, później już będziesz tylko ich dokładał regularnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia na mase

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium