sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

obwisła klatka

Wysłana -
Witam mam pytanie jak pozbyć się obwisłej klatki piersiowej po bokach. Trenuje już 6 lat bo wcześniej byłem misiek miałem sporą nadwagę od dzieciństwa nigdy nie byłem chudy nawet jak schudłem do 45 kg to mi skóra zwisała da się coś z tym zrobić, na brzuch się decyduje na abdominoplastykę bo wiem że to jedyne rozwiązanie ale z klatką co mogę zrobić może jak przypakuje to będzie lepiej?

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Moim zdaniem dużo tłuszczu, mało mięcha i dlatego wisi.
Wysłana -
Moim zdaniem to tu trzeba doredukować, a nie chirurga angażować.
Wysłana -
Niestety jak sięredukuje 45 kg to się trzeba liczyć z obwisłą skóra, jak 26 lat to skóra powinna być jeszcze elastyczna i się skurczyć

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-04-07 21:43:21
Wysłana -
Witam tak jest na redukcji już bardziej sie zredukować nie da bo nic ze mnie nie zostanie a problem z klatką nadal jest ... Chyba będę się musiał decydować na operacje jeżeli da się to jakoś zoperować. A może przymasować i skóra się wypełni mięśniami?

Wysłana -
Nabierz masy i zobacz, mozesz spróbować jakichś kremów ujędrniających
Wysłana -
Wg mnie tylko redukcja pomoże (stopniowe zwiększanie deficytu kalorii i zwiększanie aktywności - najlepiej interwały. Wejdziesz na niski bf i wtedy spokojna masa. To powinno rozwiązać problem - oczywiście długofalowo.
Wysłana -
Ćwicz wyciskanie sztangi leżąc na ławce głowa w dół pójdzie ci dół klatki w mięsień. Dodatkowo stawiasz ławeczke pod suwnica, sztanga w wzdłuż tlowia i złapiesz na wysokości mostka i jedziesz, postawisz definicję środka klatki i jak zrobisz to że skosem powinno za jakiś czas przynieść zadowalające efekty. Nie łam się chłopie skóra wróci do normy ja wrzuciłem 24kg fatu a jestem po 30 i skóra też wisiała teraz z 35 % fatu 12 % musisz się zaprzec i pilnować miski i trenować będzie dobrze skóra się wchłonie za jakiś czas.
Wysłana -
tak... dziwi mnie trochę to, że nie starałeś się jakoś rozwinąć te mięśnie, staraj się o masę ogólną klatki jak i o ćwiczenia więcej izolowane wpływające już bardziej bezpośrednio na ten rejon w którym jest najgorzej... no i bądź cierpliwy
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź