SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obsluga komputera a bole

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Mozliwe jest to aby pojawialy sie rozne stany zapalne np w nadgarstkach/barkach,łokciach na wskutek dlugiego korzystania z komputera? Mi sie wydaje ze tak gdyz ma miejsce wtedy praca statyczna ktora jest ok 5-6x bardziej meczaca niz dynamiczna. Jezeli mam racje to co robic by wyeliminowac ten problem? Mnie pobolewaja czasami rozne parte moze ma to zwiazek ze zlym urzadzeniem miejsca pracy?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
oczywiście
są to np różne choroby zawodowe - zarówno u obsługującego młot pneumatyczny , pracującego w sklepie , piszącego na kompie , chirurga , stomatologa....
a co powoduje - zwyrodnienia stawów - bóle , czasami gorzej ...

a co robić : dowiedzieć się co to ERGONOMIA znaczy i zacząć stosować...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
dalej cos ciekawego :
w stawie skroniowo rzuchwowym - przy złej jego pracy - mogą być dolegliwości w okolicy miednicy i stawów tam sie znajdujących ...
nei mówiąc o szyji ... plecach

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
wiem co to jest ergonomia

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to była taka przenośnia tzn masz się dowiedzieć wszystko co jest "pod" tym słowem
tzn jakaś książka - i moze będzie napisane jak najlepiej robić żeby nei bolało !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Spoko ja mniej wiecej sie orientuje wiem ze trzeba robic czesto przerwy podczas korzystania itp. Mam ksiazke od higieny ale tam za wiele o tym nie ma a myslalem ze moze ktos tu bedzie w temacie .

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
brrr higiena .... to słowo wzbudza we mnie strach
ano w higienie cos jest .... ale hmm jak by ktos gdzieś miał coś bardziej fachowego !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Numer statystyczny choroby

Następny temat

Kłucie w klatce @_@

WHEY premium