SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obciążenie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
Posiadam obciążenie o średnicy otworu 26 i 32 mm. Chciałbym w jakiś sposób zmniejszyć do 26 mm. Myślę czy dobrym pomysłem będzie kupienie rury stalowej i wklejenia jej do środka krążka klejem do metalu, tak by uzyskać średnicę 26 mm. Dobry będzie to pomysł? Chce to zrobić bo denerwuje mnie klekotanie obciążenia na gryfie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj, jest to jakiś pomysł Jeśli klej będzie dobrze trzymał, to będzie ok

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
Poxipol da rade , tylko teraz się zastanawiam nad rurką miedzianą.... akurat mam "okazję" parę sztuk do ogarnięcia za free, tylko czy miedź nie będzie gorsza od stali. Ktoś coś podpowie?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
trochę lipa bo ścianka rury będzie miała 2mm grubości, obciążenie stalowe czy żeliwne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
Żeliwne, kupił bym rurkę 30x2 mm ( średnica wew 26mm) tylko nie wiem czy spoina wytrzyma i nie pęknie przy uderzeniu krążków o podłogę np przy MC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Klej wytrzyma nie ma co się obawiać,można dac np distal trochę dłużej się będzie utwardzał, można też i na silikon dać, spoina będzie elastyczna. A ze obciążenie ma sporą szerokośc to siła ścinania będzie musiał być duza by zerwać silikon, też możesz zrobić tuleje wciskane, mozesz też wkleić tuleje z rur PCV

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Siłownia w Domu

Następny temat

Odzież

Wiecej