sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

obciążenie

Wysłana -
Posiadam obciążenie o średnicy otworu 26 i 32 mm. Chciałbym w jakiś sposób zmniejszyć do 26 mm. Myślę czy dobrym pomysłem będzie kupienie rury stalowej i wklejenia jej do środka krążka klejem do metalu, tak by uzyskać średnicę 26 mm. Dobry będzie to pomysł? Chce to zrobić bo denerwuje mnie klekotanie obciążenia na gryfie.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj, jest to jakiś pomysł Jeśli klej będzie dobrze trzymał, to będzie ok
Wysłana -
Poxipol da rade , tylko teraz się zastanawiam nad rurką miedzianą.... akurat mam "okazję" parę sztuk do ogarnięcia za free, tylko czy miedź nie będzie gorsza od stali. Ktoś coś podpowie?:D
Wysłana -
trochę lipa bo ścianka rury będzie miała 2mm grubości, obciążenie stalowe czy żeliwne?
Wysłana -
Żeliwne, kupił bym rurkę 30x2 mm ( średnica wew 26mm) tylko nie wiem czy spoina wytrzyma i nie pęknie przy uderzeniu krążków o podłogę np przy MC.
Wysłana -
Klej wytrzyma nie ma co się obawiać,można dac np distal trochę dłużej się będzie utwardzał, można też i na silikon dać, spoina będzie elastyczna. A ze obciążenie ma sporą szerokośc to siła ścinania będzie musiał być duza by zerwać silikon, też możesz zrobić tuleje wciskane, mozesz też wkleić tuleje z rur PCV
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź