SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy kulturysta :P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wstepie witam wszystkich serdecznie.
Mam 17 lat chodze na silownie od miesiaca moje wymiary sa nastepujace:
-wzrost 182cm
-waga 63kg
-aktualnie biceps 32cm
Zwazywszy na to ze jestem nowy mam pare pytan,prosze o wyrozumialosc i zrozumienie.
1.Po miesiacu ciezkich treningow 3 razy w tygodniu (mam swoj plan) jestem bardzo zadowlony z rezultatow klatka schodowa przepraszam piersiowa mi urosla znacznie biceps i triceps rowniez,jedyne co mnie martwi to slabe wyciskanie na lawce 37kg seria 8-10x max na raz to 42kg.Motylki robie serie po 50kg 10x.
2.Chcialbym abyscie mi cos zaproponowali na zwiekszenie masy poniewaz jestem szczuply qrka jem duzo a nie moge nabrac tej masy :(.Prosze o zaproponowanie jakiegos suplementu typowo na mase.
P.S. Z gory i z dolu wszystkim dziekuje za sugestie i porady
Milego dnia.

smirec to dopiero poczatek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Polecam gainera

Pozdrawiam!

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Suplementy zostaw. Nie na tym etapie zaawansowania. Poczekaj z tym az nastapi stagnacja. Jezeli chcesz cos na mase to popatrz tutaj (i poczytaj oczywiscie)

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176
a takze to:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058

Jezeli sie bedziesz stosowal do tych wskazowek, przybierzesz na masie (miesniowej oczywiscie).

Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi w 1 podpunkcie.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w 1 punkcie chodzi o to ze bardzo slabo mi idzie wyciskanie:( natomiast z innymi cwiczeniami sobie radze

smirec to dopiero poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj bylem na silowni i max co wycisnalem to 50 kg jeden raz z wielkim trudem heh.Natomiast seryjki 35kg to moge robic z 15 razy

smirec to dopiero poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
sila przyjdzie z czasem... jak pochodzisz jeszcze to napewno wypchniesz wiecej , a potem wicej i wiecej i wiecej i wiecej .... (chyba sie zagalopowalem)
moim zdaniem nie powinienes sie martwic tym wyciskaniem !

zycze wytrwalosci w cwiczeniu

a i witam na naszym forum

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na etapie na ktorym w tej chwili jestes to nie ma mowy o zadnych suplementach eventualnie odzywki jakies. Najpierw naucz sie dobze cwiczyc!Jednak na to potrzeba troche czasu, a co za tym idzie cierpliwosci.

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zapraszam do lektry postów kolorowych na górze list w każdym dziale.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie to juz troche nieaktulane , teraz wyciskam juz prawie 60kg a na atlasie 100kg z 5 razy

śmierć to dopiero początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
I co w związku z tym-wiesz już wszystko??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko napewno nie ale caly czas sie edukuje teraz na treningach staram sie glownie skupiac na technice.

śmierć to dopiero początek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam :)

Następny temat

SZybka prośba-sog w nagrode dla pierwszego

WHEY premium