SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

noworoczna bomba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 24

Waga : 90

Wzrost : 183

Obwód klatki : nie wiem

Obwód ramienia : 43

Obwód talii : nie wiem

Obwód uda : nie wiem

Obwód łydki : nie wiem

Staż na siłowni : 3 lata

Ilość spożywanego białka : 3g

Ilość spożywanych węglowodanów : ---

Ilość spożywanych tłuszczów : ---

Opis przebytych cykli sterydowych : 1.meta
2.enan+npp
3 obecny prop+meta+wino

Trening : split 4 xtydzien

Cel cyklu : masa dobrej jakosci

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : 2 miesiace

Poziom BF% : jakies 16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : tycia

Stan zdrowia : dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : nie ma

PPM podstawowa przemiana materii : nie wiem

Wyciskanie leżąc (MAX) : 135

Martwy ciąg (MAX) : 200

Przysiad (MAX) : nie robie ze wzlegu na kolano
Witam,od stycznia chcialbym wejsc na duza bombe podzielona na 2 czescie.Wpierwszej sila i masa dobrej jakosci w nastepnej zas spalenie fatu,ubicie i sila w mniejszym stopniu.
Myslalem nad czyms takim:
1-8enan
9-16 susta
1-16 bold
1-4 meta
potem czyszenie receptorow i kolejna bomba
1-12 prop
1-12 tren
6-13 wins
Moze tren dac w pierwszej czesci zamiast bolda a w drugiej ewentualnie dodac npp albo zostawic samo wino i prop.W drugiej czesci clen i efka stosowana na przemian.Zakladajac deficyt kaloryczny na trenie mozna dodac sily i miesnia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
a jak u was wyglada to przy dluzszych cyklach?Robicie czyszczenie tak w polowie czy poprostu jedziecie?BO czyszczenie to chyba nowa moda?Moze poprostu wystarczy zmienic estr i podbic dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
30tyg. ON juz po 14-16tyg. bedzie cały choooj szło do porzodu.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
no tak ale ta druga czesc ma na celu ubicie i spalenie fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Ostatni twoj cykl nie jest jakis bardzo mocny wiec chba nie potrzebujesz tak dlugiego cylku
mogl bys poleciec
1-12omo/enan
1-14bold
13-20prop
15-20wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
moglbym tak zrobic tylko ze potrzebuje jakies 2-3 miesiace na ubicie i redukjce fatu,stad ta druga czesc taka dluga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
to zrob 1 cykl (masa)odblokuj sie zrob przerwe i polec 2(rzezba) ,taki cykl nie jest jeszcze dla ciebie to moje zdanie. Masz czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
z odblokiem nie wyrobie sie do lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
ale tu raczej chodzi o dobry dobor srodkow do celu i jakies logiczne zaplnowanie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
a moze dac byc by trena w pierwszej czesci przez 10 tyg razem z susta i boldem lub deca ewentualnie i wykorzystac go w cyklu na mase,nabrac suchego miesa,spalic troszke fat a potem przejsc do drugiej czeci cyklu na propie i winie i zaczac tresciwwa redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Moje zdanie jest takie ze aby zrobic "czyszczenie" to nalezy lagodnie zejsc z pierwszej czesci cyklu a nie przerwac nagle bolda i suste w jednakowym czasie bo czyszczac organizm bedziesz nadal mial spora ilosc aktywnych saa w krwioobiegu.
Schodzac lagodnie np propem i w ostatnich 2-3 tygodniach dodajac HCG,clen rownoczesnie ograniczajac intensywnosc treningu pozwolimy na odetchniecie naszemu organizmowi.

Po takim lightcie mozemy znowu ostro ruszyc druga czesc cyklu z ktorej takze musimy lagodnie zejsc(lagodne zejscie to nie jest zejscie samym winsem tydzien po mixie propa,trenu i winsa)i przystapic do PCT.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklop na 20 tygodni - potrzebna porada speców

Następny temat

wino deca oma

WHEY premium