SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowinki dotyczące stawów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Moze mnie ktos oswiecic czy pojawiły sie jakies nowe srodki do reperacji popsutych stawow? Ostatnio czytalem na sfd ze jest cos takiego ale nie zapisalem sobie tego topicu na dysku i zapomnialem co to byl za srodek pamietam tylko ze byl dosc drogi. A drugie pytanie jaka glukozamine oplaca sie brac najbardziej? Ja bralem wczensiej Hiteca i Naturela ale moze jest lepszego?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Ja polecam Olimpu. 750mg/tabs + 50% zalecanego dziennego spozycia vitC/tabs

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3503
mozesz kupic sobie atrhrostop, zawiera wiele skladnikow potrzebnych do odnawiania tkanki stawowej miedzy innymi glukozamine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
albo przeczytać podwieszony post

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No spoko czytalem podwieszony post ale wiem ze byla niedawno mowa o jakims nowym ale tez drogim srodku tylko ze niestety zapomnialem jego nazwy. Orientuje sie ktos o co moze chodzic?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze ten cały na S dostawowy (tzn do stawów strzykawka ładowany)
nazwy nie pamiętam sin.... jakoś tak
gdzies tu bedzie a ne chce mi sie sprawdzać

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
SYNVISC
mozesz wpisać na SFD w wyszukiwarkę może coś znajdziesz !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Dzieki ale to bylo jeszcze cos innego. Kurde pamietam tylko ze nazwa skladala sie z kilku czlonow . Poszukam moze cos znajde.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Juz wiem chodzilo o joint supportment MRM. Wie ktos cos wiecej o tym specyfiku?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Albo sensowne sie jeszcze wydaje zakupienie glukozainy hiteca i msm w promocyjnej cenie 75 pln.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cierpniecie konczyn

Następny temat

Napiecie naskorka na twarzy ?

WHEY premium