SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

normalna postura, redukcja czy masa ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
Jestem dziewczyna o wzroście 174 cm i ważę 62 kg. moja sylwetka jest dość szczupła i proporcjonalna, ani gruba ani chuda jak patyk nie jestem. Wiec tu potrzebna mi pomoc. nie mam pojecia czy lepiej przejść na masę cy redukcję. obecnie mam dietę 2000 kcal a trening wykonuje siłowy + interwały. czy ktos jest w stanie pomoc mi z moim problemem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj.
dobrze by bylo jakbys umiescila zdjecie pogladowe sylwetki, jak sie prezentje, aby mozna bylo cokolwiek doradzic, przeniose temat do dzialu dla Pań, tam kolezanki rzeczowo doradzą.
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy w domu. Proszę o pomoc

Następny temat

REDUKCJA CZY MASA ?

Wiecej