SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

norditropin simplexx Dania

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250


dostalem wlasnie sampla na probe , bo mam zamiar zakupic tego wiecej . Jade teraz jintropin oryginalny , dopiero wszedlem na cykl do tej pory szlo 5iu , caly czas dieta na mase wiedz smalcu raczej nic nie zlecialo , ale paluchy popuchniete jak cholera i igf-1 na badaniu wyszedl dwa razy ponad norme. Zastanawiam sie jak ma sie do tego np simplex , czy warto przeplacac

Zmieniony przez - aptekarzUK w dniu 2011-06-25 22:21:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250


kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250


kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250


kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250


ostatnia fotka pokazuje to co mnie niepokoi , te zgrzanie wyglada jak by nie w kazdym miejscu bylo rownomiernie docisniete , ale nr seryjne na opak i na fiolce sie zgadaja , w fiolce nie ma bombla powietrza , zbilem wczoraj 6iu na noc , rece mi zdretwialy o wiele mocniej jak przy 5iu gensci i np na gensci wcale nie wysypialem sie tak niesamowice , na tym simpleksie po 6h snu obudzilem sie sam i nie moglem juz zasnac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
aptekarz wyslij mi na @ za ile to wyrwales

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
mysle ze simplex bedzie lepiej kopal patrzac na ulotke to raczej orginal zabardzo nie widac bym mogl porownac ja jade tez z novo zaczolem od 3 jestem w 3miesiacu i doszlem do 5j i narazie tak zastonie bo juz od dawna nie czuje palcow dloni tak dretwieja

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
Snara podaj @ wysle zdjecia ulotki . Ty miales do czynienia z cartridge cay tulip z tym takim gotowym pen-em co wrzucales kiedys do galeri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
wyslalem ci zobacze gdzies za 3 godziny bo na miasto cisne

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na drugim zdjęciu chyba sie skaleczyłeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
nie wiem czemu nic nie dostaje , wyslalem pv odpisz na tamtego meila jak mzoesz
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Winstrol desma do oceny

Następny temat

ANDROXEN- metanabol i stanozolol

WHEY premium