SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nootropowe kombo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Witam.
Mam zamiar wrzucic na ruszt troszkę notroopów. A szczerze mówiąc nie jestem w tej dziedzinie wyjadaczem i chciałbym się poradzic forumowiczów.
Zastanawiam się nad
Nooptet 2 x 15 mg na dzień i teraz pytanie co do niego.
Myślałem o Sulbutiamine 2x150mg i okazyjnie PEA na początek około 100mg ?
Co o tym sądzicie ? Może ktoś by jakieś inne kombo doradził.
Może zrobię z tego dziennik i będę opisywał co i jak bo chyba nic takiego na forum nie było.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
wczensiej miales do czynienia z czymkolwiek, typu noop?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Tak. Tylko z noopem. Z 1.5-2 lata wstecz przez dwa miesiące leciało 30mg na dzień w dwóch porcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
jak odczucia?

ogolnie wymysliles to calkiem ok, mozna wyprobowac takie polaczenia jak najbardziej
dorzucilbym tylko chooline jeszcze do noopa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Noopept leci od 3 dni.
Pierwszą rzeczą jaką zauważyłem jest brak otępienia. Od jakiegoś czasu tak lekko po południu robiła mi się gąbka zamiast mózgu ciężko było się na czymś skupic i ogólnie zebrac myśli przeszło jak ręką odjął. Poza tym podczas rozmowy z kimś nie brakuje mi słów, wypowiedzi są składniejsze.Więcej rzeczy przychodzi do głowy. Łatwiej się po prostu rozmawia. I ostatnią rzeczą tak na prędkości jaką zauważyłem jest chęc robienia czegoś. Cokolwiek byle nie siedziec na dupie.
Uważam że w dużej mierze to nie jest efekt placebo ponieważ nie podchodziłem do tego tak że wrzucę super noopa i już będzie mega super i w ogóle będę władcą świata
Sulbutiamine dzisiaj pierwszy dzień tak że jak na razie nie mogę nic powiedziec.

O choline właśnie miałem pytac czy dodac, ale mnie ubiegłeś.







Zmieniony przez - lukas218 w dniu 2018-07-18 14:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
no troche jeszcze za wczesnie na takie dzialanie, no, ale dobre placebo nie jest zle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Ktoś przeczyta i pomyśli że to jak w Limitless :P
Nie będę się spierał bo może faktycznie placebo jest większe niż mi się wydaje, ale to w sumie też dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie

Następny temat

Suplementy naprawdę wpływające na organizm ( kortyzol , stres , lepsze samopoczucie )

WHEY premium