SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nogi, nogi, nogi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam:)
Od 12 lat tańczę w balecie , sporo chodze po górach i jeżdżę na rowerze kilka razy na tydzień dystans ok 26 km i prawdopodobnie przez to mam bardzo rozbudowane mięsnie nóg. Nie wygląda to specjanie ladnie i zwracam się do Was z pytaniem, czy zmianą aktywności fizycznej lub odpowiednią dieta można coś z tym zrobić. Balet niedługo pójdzie w odstawkę(heh, starośc nie radośc;)), więc nowa forma sportu wchodzi w rachubę:)Dzieki za każdą odpowiedź i radę:)

smoczek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
przede wszystkim dobra silka i profesjonalny trener - niech looknie fachowym okiem na ciebie i oostali ci program treningowy . tak na odleglosc NIKT nie jesst w stanie oostalic ci dobrego planu treningowego . a to dlatego iz nawet na fotce nie widac tego jak jest naprawde w rzeczywistosci . A jesli jooz cwiczylas to pasowalo by zla porada tego nie zniszczyc tylko opoprowadzic w dobrym kierunku .

p.s.
korzystajac z okazjii i pytam o twooj GG (zgodnie z instrukcja w profilu;))

[email protected]

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7226
Chcesz umięśnić nogi czy wyrzeźbić ??? Bo nie kapuje...

Pozdrowienia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopakuj góre to wtedy nogi "zmaleją"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej ponownie:)
chcę pozbyć się w jakiś sposób nadmiaru "mięska";) bo tłuszczyku to tu wogóle prawie nie ma. Być może fachowo nazywa sie to rzeźbienie:) Chdzi mi szczególnie o "mocne" łydki. Czy to da się wogóle zrobić?
A podpakowywać góre już próbowałam-nic z tego wszystko poszło w nogi:( Hmm ja chyba po prostu nie mam mięśni w górnej części ciała, więc nie ma co rosnąć;) heh, łapki jak gałązki i żeberka na wierzchu;( A może są jakies sposoby żeby "ukierynkować" przyrost mięśni? No tak, ale kobietom to raczej idzie w tłuszcz...Hmm, poradźcie coś:)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
witaj w klubie :) ja mam ten sam problem, ale od roku biegam (ok godzinki) prawie codziennie i do tego chodze na step... poprawa jest nieznaczna ale zawsze. ile masz w lydce? bo moze wcale nie tak duzo.

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


heja:)
Mówisz, że bieganie i step dają efekty?Hmm, może warto spróbować:)Myslalam, że to ten sam typ wysiłku co rower, albo ostre łażenie po górach...A może wcale nie to jest powodem moich...35 cm w łydzie, w najszerszym miejscu???hem, sporo...Cóż:) trzeba by zacząć biegać;) w razie czego ...będzie na Ciebie;) ;P Heh, a na serio to dzieki:) czekam na następne sugestie:) aha, napisz mi jeszcze jak długo biegasz i jakie to jest mniej więcej tempo i jak długo do niego dochodziłaś(chodzi mi o to:jak zacząć-jestem zielona;))

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh:) chciałam dodać swoje zdjątko:) chyba mi nie wyszło;)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli smoczek to ona ;) ahaaaaaa ... tak wiec zbilansowana dieta + bieganie + czeste cwiczenie nog nma silce ( duzo powtorzen i krotkie przerwy )

btw ja tez biegam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znowu ja
Bieganie-ok, właśnie wróciłam z pierwszego bieganka, czuje sie wyrabana, heh, ale przynajmniej chumor mam rewelacyjny(wreszcie coś nowego), ale nie bradzo mi sie usmiecha ta siłownia i tu nastepne pytanie:) Czy jeśli chodzi o duzo powtórzeń , krótkie przerwy to czy np rower nie powinien dawac tych samych efektów W końcu to baaardzo dużo powtórzeń, regulowane obciążenie i właściwie bez przerw,i jeszcze jedno-ćwiczenia baletowe to też całe stadko powtórzeń, najczęściej bez przerw, więc dlaczego przez 12 lat harowania nie zauważyłam pzytywnych efektów, w postaci zmniejszenia obwodów nóżek???wręcz przeciwnie, takimi mięśniorami niejeden facet by nie pogardził(heh, nie mam na mysli Was tutaj, bo hmm, to juz inna sprawa;)) Konkluzja:czy siłownia to faktycznie dobry pomysł?

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a i jeszcze pytanie
Hans ile tygodniowo biegasz-mam na myśli ile razy i jaki dystans

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio mi sie niechce :( biegałem sprinty na treningac, 2x siłka na nogi + 1,2 treningi biegowo - skocznościowe. poza tym dużo gram w kosza , siatke, wczesniej był jeszcze rower. służe pomocą jakbyś miała jakies pytanka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pliz napiszcie

Następny temat

Jak spalac tluszcz bez utraty masy

WHEY premium